جزییات خبر

نشست تخصصی کادر پزشکی بهداشت و درمان صنعت نفت استان‌های مرکزی و لرستان

(چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۰۳

نشست تخصصی رئیس و کادر پزشکی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت استان‌های مرکزی و لرستان با حضور رؤسای اچ‌اس‌ایی شرکتهای نفتی به میزبانی منطقه استان مرکزی تشکیل و اقدامات انجام‌شده در پیشگیری از شیوع کرونا، مورد ارزیابی و پایش قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی، مدیر این منطقه گفت: با تعامل و همکاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت استان و اقدامات خوب واحد اچ‌اس‌ایی به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با این بیماری، تاکنون توانسته‌ایم به گونه‌ای عمل کنیم که بتوانیم در حد امکان جلوی انتقال این بیماری در بین کارکنان را بگیریم که این خود جای سپاس و قدردانی از همکاران تلاشگرمان دارد.

دکتر معصومی رئیس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت استان‌های مرکزی و لرستان نیز از تلاش و همکاری خوب مدیریت و کارکنان واحد اچ‌اس‌ایی منطقه استان مرکزی در رابطه با اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا قدردانی و خواستار ادامه این همکاری‌ها شد.

معصومی به کاربرد دستگاه اکسیژن‌ساز (ونتیلاتور) برای اکسیژن‌رسانی به ریه بیماران کرونایی در شرایط سخت، اشاره کرد و گفت: اگر کسی از این فرآیند اطلاع داشته باشد و رفتار ویروس کرونا را خوب بشناسد برای مبتلا نشدن به آن تمامی اصول و پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت خواهد کرد.

در ادامه دکتر شیخ‌الاسلام رییس طب صنعتی از عملکرد این منطقه در ارایه آموزش‌های لازم برای پرسنل خود تقدیر و اعلام کرد: کرونا هنوز تمام نشده و همانند گذشته باید با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی عمل کرد.

در این بخش حسن زاهدی رئیس واحد اچ‌اس‌ایی منطقه استان مرکزی نیز طی ارائه گزارشی، به ضدعفونی کردن انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی، وسایل نقلیه ایاب و ذهاب، اطاق‌ها و سرویس‌های بهداشتی، توزیع دستکش و ماسک برای کارکنان و رانندگان نفتکش، تب‌سنجی کارکنان، رانندگان و مراجعین و اطلاع‌رسانی و آموزش کارکنان توسط این واحد و کادر پزشکی و همچنین اخیراً طب صنعتی اشاره کرد و آنها را از عمده راهکارهای ضد شیوع و مقابله با این ویروس عنوان کرد.

 

خبر حضور شبکه بهداشت ودرمان 5
خبر حضور شبکه بهداشت ودرمان 4
خبر حضور شبکه بهداشت ودرمان 3
خبر حضور شبکه بهداشت ودرمان 2
خبر حضور شبکه بهداشت ودرمان 1

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید