جزییات خبر

طرح رایگان گازسوز کردن خودروهای عمومی در استان کرمان وارد فاز اجرایی شد

(دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹) ۱۰:۲۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان در حضور خبرنگاران استان از اجرای طرح رایگان گازسوز کردن خودروهای عمومی باری و مسافری در سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان، سید باقر نورالدینی در جمع خبرنگاران استان گفت: در راستای اجرای مصوبه شورای اقتصاد مبنی بر حمایت از تولید کارخانه‌ای و تبدیل خودروهای باری و مسافری عمومی به دوگانه سوز به صورت کاملا رایگان، این منطقه وارد فاز اجرایی این طرح شده است.

نورالدینی بیان کرد: دارندگان خودروهای عمومی و باری می توانند با مراجعه به سامانه www.gcr.niopdc.ir ثبت‌نام و در این طرح ملی شرکت کنند.

وی افزود: با توجه به محدودیت ثبت‌نام، اولویت زمان نوبت دهی با افرادی است که زودتر ثبت‌نام خود را در سامانه مذکور انجام دهند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان با تاکید بر اینکه این طرح کاملا به صورت رایگان و در جهت کمک و حمایت از دارندگان خودروهای نقلیه عمومی و باری است، گفت: به همشهریان عزیز توصیه می‌شود که هر چه سریعتر به این سایت مراجعه کنند و از مزایای این طرح و استفاده از سوخت پاک و ارزان سی‌ان‌جی بهرمند شوند.


ثبت نام رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی باری و مسافری
ثبت نام رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی باری و مسافری

  

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید