جزییات خبر

برگزاری یک‌هزار و 200 نفر ساعت آموزش برای روسا و کارشناسان اچ‌اس‌ایی ستاد و مناطق

(چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۳۶

رئیس اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از برگزاری یک‌هزار و 200 نفر ساعت آموزش برای روسا و کارشناسان اچ‌اس‌ایی ستاد و مناطق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، مسعود سهرابی با اعلام مطلب فوق افزود: دوره بازآموزی سیستم مدیریت اچ‌اس‌ایی ویژه‌ی روسا، مسئولین، نمایندگان  پیمانکار و کارشناسان اچ‌اس‌ایی ستاد و مناطق برگزار شد.

سهرابی افزود: دوره آموزشی مجازی/ آنلاین سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در راستای پیاده‌سازی مجدد سیستم مذکور در مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران برگزار شد.

وی تصریح کرد:  20 منطقه از مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، سیستم مذکور را در سطح تاسیسات خود استقرار داده و گواهینامه اخذ کرده‌اند، لیکن با توجه به اینکه مدت اعتبار گواهینامه‌ها منقضی شده است، دوره مذکور به منظور بازآموزی و بروزرسانی دانش کارکنان اچ‌اس‌ایی مناطق و ستاد برنامه‌ریزی  و اجرایی شده است.

این مقام مسئول اظهار کرد:  نظر به اینکه سیستم مدیریت اچ‌اس‌ایی، بخشی از سیستم مدیریت جامع شرکت است لذا  استقرار سیستم مذکور مستلزم مشارکت، تعهد و پذیرش مسئولیت در تمامی سطوح سازمان است و امید است با تعامل و همدلی تک تک افراد سازمان، گام‌های موثر و اثربخشی در جهت نیل به اهداف عالیه شرکت برداریم.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید