جزییات خبر

نشست هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت همدان با مسئولان شرکت ملی پخش منطقه

(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۰۹:۴۲

اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت استان همدان با هدف تعامل بیشتر و شناسایی مسائل و مشکلات به روز کارکنان در شرف بازنشستگی با مدیر و مسئولان این منطقه دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، این دیدار در راستای ارزش نهادن به مقوله پاسداشت کرامت انسانی در روابط اجتماعی و اخلاقی با کارکنانی که روزی در جهت پیشبرد چرخ‌های صنعت عظیم نفت و گاز کشور از خود تلاش و مجاهدت به خرج دادند، برگزار شد.

در این نشست که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دفتر کار مدیر منطقه برگزار شد، ابتدا گزارش مختصری از اقدامات فرهنگی و ورزشی برای بازنشستگان در سال 98 ارایه شد. سپس جعفر آصفی، نماینده کانون بازنشستگان به بخشی از زمینه‌های همکاری مشترک و تعامل اثربخش اشاره و توسعه همکاری‌های معنوی و تقویت روابط عاطفی مجموعه‌های شاغل و بازنشسته را با هدف ترسیم افق انگیزه‌بخش برای این قشر خردمند، خواستار شد.

امین روستایی مدیر منطقه همدان ضمن تبریک دهه کرامت، حفظ ارتباط سازنده مجموعه شاغل با بازنشستگان را در حد مقدورات سازمانی حایز اهمیت خواند و محبت کردن و احترام گذاشتن به بازنشستگان را بسیار مهم و از مصادیق اکرام دانست.

مدیر منطقه همدان با بیان اینکه صعه صدر و گشاده‌رویی در برخورد با کارکنان بازنشسته که آینه تمام‌نمای آینده افراد شاغل هستند را وظیفه اخلاقی دانست و با این رویکرد دستورهای لازم را به واحدهای روابط عمومی و اداری ابلاغ کرد.

روستایی ابراز امیدواری کرد: کانون بازنشستگان بتواند در آینده ضمن اجرای برنامه‌های مفرح و حفظ شادابی و سرزندگی همکاران و هم‌قطاران بازنشسته، با تهیه بانک اطلاعاتی کارآمد و اتخاذ سازوکاری مناسب، تجارب شغلی و اندوخته‌های علمی سالیان عمر عزیزان بازنشسته و خردمند را در اختیار علاقمندان شاغل قرار دهد تا شاهد شکوفایی بیش از پیش در این صنعت عظیم و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمت‌گزار باشیم.

 

بازنشستگان صنعت نفت

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید