پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش منطقه ساری:

کشاورزان در سامانه سدف ثبت نام کنند

(چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: کشاورزان استان با ثبت نام در سامانه سدف (سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی) و تایید دستگاه متولی (جهاد کشاورزی یا امور آب) سهمیه سوخت آنها در کارت بانکیشان شارژ می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، سبحان رجب‌پور بیان کرد: در راستای توسعه خدمات الکترونیک و ضرورت کاهش مراجعات حضوری کشاورزان جهت درخواست سوخت مورد نیاز خود به این سامانه به آدرس TEJARATASAN.NIOPDC.IRمراجعه و پس از ثبت نام و دریافت رمز یکبار مصرف ارسالی به تلفن همراه خود و وارد کردن آن در سامانه، نسبت به ثبت درخواست سوخت مورد نیاز خود اقدام کنند.

رجب‌پور در این دیدار ضمن شرح فرآیند سوخت رسانی به کشاورزان استان به عملکرد و اقدامات انجام شده منطقه در سال جاری اشاره کرد.

وی افزود: ذخیره‌سازی سوخت مورد نیاز کشاورزان در دستور کار شرکت است و خوشبختانه تا کنون هیچ مشکلی در توزیع به موقع آن در فصل کشاورزی مشاهده نشده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری به تلاش شبانه‌روزی واحدهای عملیاتی منطقه اشاره کرد و سوخت‌رسانی به موقع به مناطق تحت پوشش در بخش‌های خانگی، کشاورزی، صنعت و حمل و نقل را نتیجه کار آمدی و تجربه کارکنان شرکت برشمرد.

آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه شهرستان ساری نیز در این دیدار رهنمودهای لازم را ارائه و از مدیر و کارکنان منطقه ساری تقدیر و تشکر کرد.

 

78744148

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید