جزییات خبر

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت ملی پخش منطقه کردستان با پارک علم و فناوری استان

(دوشنبه ۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۵۴

مدیر شرکت ملی پخش منطقه کردستان از امضا تفاهم‌نامه همکاری بین این شرکت با پارک علم و فناوری استان به منظور اجرای طرح‌های پژوهشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش گفت: به‌منظور توسعه زمینه‌ی همکاری مشترک و همه‌جانبه علمی، پژوهشی و فناوری و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود در سطح استان، تفاهم‌نامه‌ای بین این شرکت با مرکز پارک علم و فناوری استان کردستان منعقد شد.

گیتی‌منش با اشاره به تلاش مجموعه کارکنان منطقه در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و تحقق دولت الکترونیک، ایجاد زیر ساخت‌ها و توسعه خدمات الکترونیکی در توزیع فرآورده‌های نفتی (نفتگاز بخش کشاورزی و نفت سفید) را از آن جمله برشمرد و افزود: هم افزایی بین علوم دانشگاهی با تجربیات مجموعه صنعت راهکاری مناسب برای دستیابی به وضعیت مطلوب در ارائه خدمات به مردم را ایجاد خواهد کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: با استفاده از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری استان بتوانیم در زمینه توسعه و ارتقای کمی و کیفی خدمات الکترونیکی شرکت، گام مهمی برداریم.

مدیر پارک علم و فن آوری کردستان نیز در این نشست با اشاره به فعالیت و اقدامات پارک علم و فناوری استان افزود: این مجموعه جزِ ده پارک برتر علم و فن آوری کشور است.

دکتر احسنی همچنین به فعالیت 105 شرکت دانش بنیان این مجموعه که عمدتا در حوزه فناوری اطلاعات (IT) مجوز فعالیت دارند اشاره کرد و گفت: امید است با تشریک مساعی و همکاری بتوانیم در راستای توسعه خدمات الکترونیک اقدامات خوبی انجام دهیم.

 

پژوهش

پژوهش

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید