جزییات خبر

اقدامات جدی‌تر منطقه سبزوار در مقابله با شروع موج دوم ویروس کرونا

(شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۱۱

مدیر شرکت ملی پخش منطقه سبزوار گفت: با توجه به شروع موج دوم ویروس کرونا و قرار گرفتن شهرستان سبزوار در وضعیت قرمز، برنامه‌ریزی و مقابله جدی‌تر با این بیماری در دستور کار این منطقه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار، محمد صادقی با بیان خبر فوق، افزود: با همکاری واحدهای منطقه این اقدامات از اسفند 98 عملیاتی شده و همچنان نیز ادامه دارد.

وی اذعان داشت: با توجه به شروع موج دوم ویروس کرونا راهکارهای جدیدی برای پیشگیری از شیوع این بیماری ارائه و محدودیت‌های ویژه‌ای در جهت کاهش ترددهای کارکنان، استفاده اجباری همکاران و مراجعین از ماسک در منطقه اعمال شده است.

مدیر منطقه سبزوار بیان داشت: پخش برنامه‌های آموزشی مقابله با ویروس کرونا از طریق LCD در درب ورودی منطقه، تب‌سنجی از کارکنان و ارباب رجوع، نصب دستگاه ضدعفونی پدالی، اطلاع‌رسانی و تشویق مراجعان برای پیگیری امور خود به صورت غیرحضوری، تبلیغات محیطی در خصوص خطرات ویروس کرونا و جلوگیری فعالیت همکاران مشکوک به کرونا، از جمله این اقدامات است.

این مقام مسئول با اشاره به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: در همین راستا با فراهم کردن امکان تماس تصویری مسولان واحدها و راه‌اندازی ویدئو کنفرانس شبکه داخلی از تردد همکاران تا حد زیادی کاسته شده و بر استفاده حداکثری همکاران از سیستم برید (اتوماسیون اداری) در جهت مقابله با موج دوم کرونا تأکید شده است.


 
تمهیدات منطقه سبزوار در مقابله با موج دوم ویروس کرونا  5
تمهیدات منطقه سبزوار در مقابله با موج دوم ویروس کرونا  3
تمهیدات منطقه سبزوار در مقابله با موج دوم ویروس کرونا  2
تمهیدات منطقه سبزوار در مقابله با موج دوم ویروس کرونا  1 تمهیدات منطقه سبزوار در مقابله با موج دوم ویروس کرونا

تمهیدات منطقه سبزوار در مقابله با موج دوم ویروس کرونا  6
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید