جزییات خبر

مدیر منطقه شاهرود از کارگاه‌های گازسوز کردن خودروهای عمومی بازدید کرد

(شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۴۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود با حضور در کارگاه‌ها، از روند گازسوز کردن خودروهای عمومی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود، علی‌اکبر عربعامری پس از بازدیددر مصاحبه‌ای، به دو کارگاه مجاز در شهرهای سمنان و شاهرود اشاره کرد و گفت: این دو کارگاه به صورت استاندارد در حال ارائه خدمات می باشند و دارندگان خودروهای پس از ثبت نام در سایت GCR.NIOPDC.IR می توانند از مزایای این طرح به صورت رایگان استفاده کنند.

عربعامری به اهمیت توسعه و ترویج استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوختی پاک در کاهش میزان آلودگی هوا و صرفه اقتصادی آن اشاره و بیان کرد: تا کنون تعداد 243 مورد ثبت نام در سامانه در حوزه شهرستان شاهرود تاییده گرفته و از این تعداد 104 مورد تبدیل به گاز سوز شده‌اند.

وی با بیان اینکه اولویت تبدیل با خودروهایی است که زودتر در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند، ادامه داد: در حوزه شهرستان سمنان نیز 120 مورد ثبت نام انجام شده که 30 مورد آن تبدیل به گاز سوز شدند و بقیه در حال انجام است.

عربعامری با اشاره به فعالیت 42 جایگاه سی‌ان‌جی در سطح استان که جوابگوی نیاز کامل استان در زمینه مصرف این فرآورده است، از دارندگان خودروهای عمومی خواست تا در اسرع وقت نسبت به تبدیل خودروهای خود اقدام کنند.

 

بازدید از کارگاه دوگانه سوز مجاز

  بازدید از کارگاه دوگانه سوز مجاز
بازدید از کارگاه دوگانه سوز مجاز
بازدید از کارگاه دوگانه سوز مجاز

 

 

 

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید