جزییات خبر

تداوم اقدامات پیشگیرانه منطقه ساری در شیوع موج دوم ویروس کرونا

(شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۴۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری از تداوم اقدامات پیشگیرانه منطقه ساری در شیوع موج دوم ویروس کرونا در سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، سبحان رجب‌پور در دومین جلسه با شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت و انجمن صنفی جایگاه‌داران استان که با هدف پیشگیری و مبارزه با شیوع موج دوم ویروس کرونا برگزار شد، بیان کرد: با توجه به وضعیت اضطراری ناشی از شیوع این ویروس در سطح این استان، با بررسی نقاط قوت و ضعف در نحوه عملکرد مجاری عرضه سوخت، ضرورت استفاده از ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده در جایگاه‌ها مورد پیگیری قرار گرفت.

رجب‌پور با تقدیر از عملکرد خوب مالکان مجاری عرضه سوخت در شیوع موج اول این ویروس، اظهار کرد: با توجه به ضرورت همکاری همگانی در مبارزه با ویروس کرونا، شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت و انجمن صنفی جایگاه‌داران استان با تجهیزات بهداشتی کاملتری وارد عمل شدند و در حال حاضر کلیه کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری و مجاری عرضه سوخت در تلاشند تا با به وجود آوردن محیطی بهداشتی و دور از استرس در سطح جایگاه‌های بنزین و سی‌ان‌جی، سوخت مورد نیاز مشتریان را با کمترین خطر انتقال ویروس، توزیع کنند.

وی تاکید کرد: با مجهز شدن کاربران مجاری عرضه سوخت به تجهیزات حفاظتی و بهداشتی نظیر استفاده تمام وقت از ماسک و دستکش و ضدعفونی محیطی جایگاه‌ها، نازل و تلمبه‌ها به صورت چند بار در شبانه روز، امید است این بحران به زودی خاتمه یابد.

مدیر منطقه ساری اذعان کرد: به منظور مبارزه با این ویروس در سطح جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه ساری، تیم‌های مراقبتی بهداشتی و کنترل و نظارت در این شرکت تشکیل شده است  و به صورت مستمر در حال رصد بهداشتی کلیه جایگاه‌های عرضه سوخت هستند.

وی تاکید کرد: از مصرف‌کنندگان سوخت تقاضا می‌شود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی حتما از لوازم بهداشتی موجود در پمپ بنزین‌ها استفاده کرده و به اطلاعیه‌های موجود با موضوع ویروس کرونا در جایگاه‌ها توجه جدی داشته باشند.

 

شروع موج دوم کرونا در منطقه ساری

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید