جزییات خبر

اهدای حکم ریاست شورای امر به معروف و نهی از منکر به مدیر منطقه قم

(دوشنبه ۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۱۱

با برگزاری جلسه شورای فرهنگی و حضور جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم، با اهدای حکمی، مدیر شرکت ملی پخش این منطقه به عنوان رییس شورای امر به معروف و نهی از منکر انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه، جلسه شورای فرهنگی با حضور سیدمحمود طاهری مدیر منطقه و جمعی از مسئولان شرکتی و جانشین ستاد امر به معروف استان قم برگزار شد.

بر اساس این گزارش سیدمحمد تقی حسینی جانشین ستاد استان در این جلسه با تبیین سیاست‌های جدید، تبدیل شدن فریضه  امر به معروف و نهی از منکر به یک باور عمومی، نه به بی‌تفاوتی و مطالبه‌گری را جزء وظایف ترویجی دانسته و خواستار کمک تمامی دستگاه‌ها برای رسیدن به این اهداف شدند

وی در ادامه با اشاره به ضرورت پرداختن ستاد به حوزه‌های تخصصی گفت: محدود کردن مصادیق معروف و منکر، ظلم به این فریضه است و باید در حوزه‌های مختلف به ویژه حوزه‌های تخصصی ورود پیدا کنیم.

جانشین ستاد امر به معروف استان افزود: مصرف بهینه انرژی از مصادیق معروف بوده و مصرف بی رویه سوخت نیز منکر محرز است.

در پایان این جلسه، حکم رییس جدید شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم به سید محمود طاهری اعطا شد و از زحمات محسن وزارتی مدیر سابق شرکت تقدیر به عمل آمد.

.

شورای 2  
شورای1
شورای

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید