جزییات خبر

همسو با دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی انجام می‌شود؛

نظارت بر فعالیت کارگاه‌های مجاز در منطقه تربت حیدریه

(سه شنبه ۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۱۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه اعلام کرد: با اعزام گروه‌های کنترلی و نظارتی، روند اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در کارگاه‌های مجاز حوزه عملیاتی این منطقه مورد پایش قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه، جواد بلندی تصریح کرد: تاکنون 500 درخواست در سامانه ثبت شده که از این تعداد، 64 خودرو از طریق دو کارگاه مجاز فعال دوگانه سوز شده‌اند.

بلندی با اشاره به مصوبه شورای اقتصاد مبنی بر تبدیل خودروهای عمومی به گازسوزشدن به صورت رایگان، هدف از مشارکت وزارت نفت در احداث و توسعه جایگاه‌های سی‌ان‌جی را ترویج فرهنگ استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک و کمک به اقتصاد کشور و خانواده‌ها عنوان کرد و افزود: اکنون با اجرای این طرح زیرساخت‌ها در گام دوم توسعه خدمات با اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در فاز اول اجرای این طرح هستیم و با پیشرفت کار فاز دوم را نیز شروع خواهیم کرد، تاکید کرد: فاز دوم خودروهای مسافربر شخصی هستند که شامل اسنپ، تپسی و آژانس‌هایی که تحت کنترل و نظارت وزارت کشور و یا شهرداری‌ها هستند، می‌شود. در واقع دو فاز برای این طرح در نظر گرفته شده که شامل خودروهای عمومی و مسافربرهای شخصی است.

 

cng 3

  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید