جزییات خبر

اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه سبزوار

(چهارشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۸:۰۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار از اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه با هدف سوخت‌رسانی مطلوب به مصرف‌کنندگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار، محمد صادقی با اعلام این خبر و برشمردن مزایای این طرح گفت: تامین و توزیع مناسب گاز مایع در منطقه، دسترسی آسان خانوارهای فاقد گاز طبیعی، ساماندهی مناسب و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه از دیگر مزایای اجرای این طرح است.

مدیر منطقه سبزوار افزود: با برنامه‌ریزی مناسب و هماهنگی با مسولان شهرستان‌های داورزن، خوشاب، سبزوار، بردسکن، جوین، جغتای و ششتمد و انجام مطالعات اولیه، بسترهای لازم برای اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه سبزوار فراهم شده و با برگزاری جلسات با مسئولان شرکت‌های موزع و توجیه عوامل توزیع واطلاع رسانی مطلوب می توانیم توزیع سوخت مناسبی را برای مصرف کنندگان گاز مایع فراهم کنیم.

این مقام مسئول در پایان گفت: مشتریان عمده و جزء در بخش‌های صنعتی، کشاوری و تولیدی می‌توانند با مراجعه به سایت NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR نسبت به ثبت‌نام و احراز هویت اقدام و در ادامه  درخواست‌های خود را درج و گاز مایع مورد نیاز خود را نرخ مصوب دولتی دریافت کنند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید