جزییات خبر

طرح الکترونیکی توزیع گاز مایع در استان خراسان شمالی آغاز شد

(چهارشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۸:۲۷

در راستای تحقق دولت الکترونیک، اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه خراسان شمالی از بیستم مرداد ماه با زیر ساخت بانکی، آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی، مجتبی شکوری اظهار کرد: طرح توزیع الکترونیکی این فرآورده در بین خانوارهای محروم از گاز طبیعی و مصرف‌کننده نفت‌سفید که تا این زمان در پوشش انشعاب گازرسانی قرار نگرفته‌اند و دیگر واحدهای صنفی و صنعتی متناسب با نیاز آنها با ثبت‌نام در سامانه اینترنتی نیو تجارت آسان، قابل ثبت و انجام است.

شکوری در ادامه افزود: اجرای این طرح، گامی دیگر در راستای تحقق دولت الکترونیک بوده و مصرف‌کنندگان نفت سفید فاقد اشتراک گاز طبیعی به راحتی با در دست داشتن کارت بانکی ثبت شده در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی، می‌توانند از عاملین توزیع گاز مایع و پرداخت الکترونیکی با قیمت مصوب، کپسول گاز مایع خود را دریافت نمایند.

وی تصریح کرد: زیرساختهای لازم اعم از ثبت مشخصات شرکتهای موزع، تأسیسات گاز مایع و 6 عامل توزیع گاز مایع در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی و سیستم فروش انجام خواهد شد و با بانک ملت به عنوان بانک عامل هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

مدیر منطقه خراسان شمالی اظهار داشت: افرادی که تاکنون در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند بدون مراجعه حضوری، با مراجعه به سایت جدید تجارت آسان به آدرس اینترنتی https://newtejaratasan.niopdc.ir در این سامانه ثبت‌نام کنند و سیلندر گاز مایع را با نرخ مصوب دولتی از طریق دستگاه کارتخوان و با دریافت رسید اقدام نمایند.

بدیهی است پیش‌تر، طرح توزیع الکترونیکی نفتگاز برای مصرف‌کنندگان، با استفاده از زیرساخت بانکی در این استان انجام گرفته است.


گازمایع

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید