جزییات خبر

مماتش همچون حیاتش امیدآفرین بود؛

اهدای عضو کارمند بسیجی منطقه آذربایجان شرقی، حیات‌بخش بیماران نیازمند شد

(چهارشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۰۸

در پی عارضه خونریزی مغزی و فوت نابه هنگام جاوید خوشابی از کارکنان شرکت ملی پخش منطقه آذربایجان شرقی، اهدای اعضای بدن وی، زندگی‌بخش چند تن از بیماران نیازمند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح‌اللهی مدیر منطقه با اشاره به سجایای اخلاقی و حسن عملکرد جاوید خوشابی از کارکنان این منطقه، آسمانی شدن بسیجی نمونه، انسان وارسته و خادم بی‌ادعا را که همیشه در خدمتگزاری به مردم و امور خیر پیش‌قدم و فعال بود تسلیت گفته و اظهار داشت: این انسان شریف در مرگش نیز با اهدای اعضای بدنش اسباب خیر و حیات‌بخش چند تن از بیماران نیازمند شد که ان‌شاالله توشه جهان آخرتش خواهد بود.

روح اللهی در ادامه افزود: مرحوم جاوید خوشابی از سال 1382 در شرکت ملی پخش منطقه آذربایجان شرقی اشتغال داشت که به اذعان مسئولان و همکارانش انسانی فداکار، ایثارگر و عاشق بود و خدمتگزاری، وظیفه‌شناسی و مسئولیت‌پذیری از خصوصیات بارز وی بود.

مدیر منطقه آذربایجان شرقی با بیان اینکه دنیا محل گذر است و باید مراقب هم باشیم گفت: این همکار سفرکرده در سن 40 سالگی در 9 مرداد 99 به علت عارضه خونریزی مغزی در یکی از بیمارستانهای تبریز بستری شد و علی‌رغم اقدامات درمانی اولیه و تخصصی متأسفانه به درمان جواب نداده و دچار مرگ مغزی شد. خانواده وی در اقدامی خداپسندانه و انسانی، رضایت خود را جهت اهدای اعضای بدن این عزیز از دست رفته، اعلام کردند.

وی ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده بزرگوار جاوید خوشابی و تشکر از اقدام شایسته و ایثار خداپسندانه آنان یادآور شد، کبد مرحوم خوشابی به پسری ۱۹ ساله که از ۸ سالگی از بیماری نارسائی کبدی رنج می‌برد اهدا و در مرکز امام رضا (ع) تبریز عمل پیوند با موفقیت انجام شد و قلب و عروق این عزیز نیز برای پیوند به بیماران نیازمند به تهران منتقل شد.

 

جاوید خوشابی 9

جاوید خوشابی 4
جاوید خوشابی 2

 

جاوید9952099999

جاوید99521 4
جاوید99521 3
جاوید99521 2
جاوید99521 1

 

جاوید خوشابی 7

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید