جزییات خبر

اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در استان کردستان

(چهارشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان خبر داد: در راستای تحقق دولت الکترونیک، مکانیزه کردن خدمات ارائه شده به شهروندان و تحقق حقوق شهروندی، توزیع گاز مایع از 20 مرداد ماه سال‌جاری در سطح استان کردستان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش با بیان این مطلب گفت: این شرکت با تهیه زیرساخت‌های لازم و هماهنگی‌های صورت گرفته با شبکه بانکی نسبت به تهیه و نصب دستگاه پوز در تاسیسات گاز مایع و نمایندگی‌های توزیع اقدام و نسبت به شارژ سهمیه گاز مایع مخصوص خانوارهای مشمول چهار سیلندر خانگی به میزان 44 کیلوگرم در ماه در کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام کرده است.

عبدالله گیتی‌منش شناسایی مصرف‌کنندگان واقعی، فروش گاز مایع با نرخ مصوب دولتی، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و مدیریت مصرف سوخت را از مزایای اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع عنوان کرد.

وی سپس به اجرای موفق طرح توزیع الکترونیکی نفت‌سفید خانوار و نفتگاز بخش کشاورزی استان اشاره کرد و افزود: همکاری و تعامل ادارات مرتبط، شرکت‌های موزع، تاسیسات گاز مایع و نمایندگی‌های توزیع گاز مایع در اجرای توزیع الکترونیک گاز مایع در استان بسیار حائز اهمیت است.

مدیر منطقه کردستان از وجود تعداد 25 هزار خانوار مصرف‌کننده نفت‌سفید دارای شرایط دریافت گاز مایع در استان خبر داد و اظهار کرد: مصرف‌کنندگان و سایر اصناف تولیدی و کشاورزی که دارای مجوز فعالیت از سازمان صمت و سایر ادارات بوده و واجد شرایط دریافت سوخت گازمایع هستند، باید در سامانه درخواست فرآوده‌های نفتی HTTPS://NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR ثبت‌نام کنند.

 

توزیع الکترونیکی گاز مایع 1

 

توزیع الکترونیکی گاز مایع 3

 

توزیع الکترونیکی گاز مایع 2

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید