جزییات خبر

برگزاری 248 نفر ساعت آموزش مجازی مدیریت سبز در منطقه ساری

(دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۳۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری از برگزاری یک دوره آموزش مجازی در منطقه خبر داد و هدف از برگزاری آن را آشنایی با بهینه‌سازی و مدیریت مصرف انرژی در ساختمان‌های اداری، مدیریت پسماند و مدیریت آب و انرژی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، سبحان رجب‌پور بیان کرد: 248 نفر ساعت آموزش مجازی دوره‌ی مدیریت سبز به همت واحد برنامه‌ریزی ویژه روسا و رابطین انرژی نواحی تابعه و کارشناسان واحدهای مهندسی و اچ‌اس‌ایی برگزار شد.

وی مدیریت سبز را بکارگیری موثر و کارآمد تمامی منابع مادی و انسانی برای هدایت و کنترل سازمان جهت نیل به اهداف زیست محیطی با سازماندهی و برنامه‌ریزی عنوان کرد و افزود: این دوره آموزشی به صورت مجازی با تمرکز بر دستورعمل اجرایی استقرار مدیریت سبز در ساختمان‌های اداری و چالش‌های زیست محیطی و کاهش پیامدهای زیست محیطی مطابق با ضوابط و استانداردهای مدیریت سبز برگزار شده است.

سبحان رجب‌پور شاخص‌های شش‌گانه مدیریت سبز را مدیریت مصرف آب، انرژی، پسماند، سوخت وسایل نقلیه و ساختمان‌ها و تجهیزات و آموزش و فرهنگ سازی اعلام و اظهار کرد: در حال حاضر در صدد استقرار نظام مدیریت سبز در سطح این شرکت بر اساس شاخص‌های شش گانه هستیم.

مدیر منطقه ساری گفت: باید سازمان‌ها و ادارات دولتی با بهره‌مندی از مفاهیم و شاخص‌های مدیریت سبز برای رسیدن به وضعیت سبز که یکی از مصادیق آن مصرف بهینه انرژی است، اهتمام جدی داشته باشند.

 

87741564

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید