جزییات خبر

بازدید معاون مدیر عملیات و فرمانده بسیج شرکت ملی پخش از منطقه خراسان رضوی

(چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۰۶

جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج منطقه خراسان رضوی با حضور معاون مدیر عملیات و فرمانده حوزه مقامت بسیج شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی، در این جلسه که به منظور برنامه‌ریزی و هماهنگی درخصوص وظایف محوله و بررسی میزان دستیابی به اهداف مقدس و والای تفکر بسیجی، برگزار شد، مدیر منطقه ضمن خوش آمدگویی و همچنین تسلیت ایام محرم‌الحرام و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان ابا عبدالله‌الحسین (ع)، گوشه‌ای از اقدامات پایگاه مقاومت بسیج در منطقه خراسان رضوی را گزارش کرد.

داود عربعلی فرمانده پایگاه بسیج شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در این نشست با قدردانی از حمایت‌های مادی و معنوی علی‌اصغر اصغری مدیر منطقه خراسان رضوی و همچنین تلاش‌ و زحمات بسیجیان و اعضای شورای پایگاه، گزارشی از عملکرد پایگاه مقاومت بسیج پخش ارائه کرده و به تبیین برنامه‌ها و مأموریت‌های پیش رو پرداخت.

عربعلی برنامه‌ریزی منسجم جهت پیشبرد اهداف پایگاه را با همفکری و همیاری اعضای شورای پایگاه، حائز اهمیت دانست و افزود: با توجه به ماهیت مقدس بسیج و نیز در شرایط فعلی، می‌بایست تمام تلاش بسیجیان، در جهت شکوفائی تفکر بسیجی و در مقابله با دسیسه‌های دشمنان قسم خورده‌ی انقلاب اسلامی باشد.

وی در بخش پایانی سخنان خود خواستار تلاش، جدیت، پشتکار و ارتقای روحیه همکاری و تعامل بیش از پیش بسیجیان این پایگاه در راستای کسب موفقیت‌های بیشتر شد و بیان کرد: بسیجی نباید نسبت به مسائل سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور بی‌تفاوت باشد؛ با بصیرت و دارا بودن تفکر ناب بسیجی، می بایست در کنار مردم، نسبت به حل معضلات و نواقصات، گام‌های موثری بردارد.  در پایان این جلسه، لوح تقدیری به فرمانده بسیج این منطقه اهدا شد.

شایان ذکر است داود عربعلی معاون مدیر عملیات در رأس هیأت همراه، از تأسیسات گاز مایع سنگ بست، انبار نفت شرکت زال‌پارس و انبارهای عمومی گمرک مشهد، پایانه‌های مرزی دوغارون و سرخس و همچنین نواحی مرکزی، تایباد، سرخس و قوچان نیز بازدیدکرده و رهنمودهای لازم را جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به منظور تحقق اهداف شرکت ارائه کردند.

 

عربعلی2

عربعلی3

 

عربعلی1

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید