جزییات خبر

مراسم تکریم و تودیع رئیس روابط عمومی منطقه اردبیل برگزار شد

(دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۴۴

مراسم تکریم و تودیع رئیس روابط عمومی منطقه اردبیل با حضور مدیر، معاونین و روسای ​واحدهای مختلف منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های منطقه اردبیل، سید حجت مدنی مدیر منطقه در مراسم تودیع محرم طرفدار رئیس سابق روابط عمومی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، گفت: امروز گردهم جمع شده‌ایم تا از زحمات عزیزی قدردانی کنیم که عمر خود را در راه اعتلای این شرکت سپری کرد و امروز به ظرفیت بالایی از تجربه و خرد و آگاهی تبدیل شده است. چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف این شرکت خالصانه از هیچ کوششی دریغ نکردند و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از خود مایه گذاشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند.

مدنی با اهدا حکم بازنشستگی به طرفدار گفت: بر این باوریم که بازنشستگی فصل نوینی از زندگی است و آغازی برای زندگی با ایده و شیوه جدید. امید است این دوران جدید جزء پربارترین و با نشاط‌ترین مراحل زندگی پر ثمرتان باشد.

وی با بیان اینکه تجلیل از بازنشستگان و خردمندان یکی از ارکان باورهای دینی، فرهنگی و تمدن غنی ایران اسلامی است که همواره عقل و تدبیر پیشکسوتان را مکمل تحرک و نوجویی و بالندگی جوانان می دانند اظهار امیدواری کرد: در سایه الطاف الهی جامعه امروز و فردا همواره از برکات وجود و تجربیات ارزنده شما همکار گرامی بهره‌مند باشد و در پرتو حضرت باریتعالی همواره در همه شئونات زندگی موفق و موید باشید.

سپس رئیس سابق روابط عمومی منطقه نیز طی سخنانی با بیان خاطراتی از گذشته اظهار کرد: من به عنوان خدمتگزار مردم و همکاران، خدا را شاکرم که این لطف و افتخار را به من داد که در کنار دوستان و همکاران خوبی چون شما خدمتگزار مردم منطقه باشم و از زحمات همکاران در برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر می کنم.

فردین چراجی معاون فنی و عملیاتی منطقه نیز از ارتباطات و اطلاع‌رسانی بسیار دقیق و پای کار بودن این همکار ارزشمند سخن گفت و افزود: از اینکه با چنین شخصیتی همکار بودیم به خود می‌بالیم و افتخار می کنیم.

 

تودیع آقای طرفدار


تودیع آقای طرفدار

تودیع آقای طرفدار
تودیع آقای طرفدار

تودیع آقای طرفدار
 
تودیع آقای طرفدار

 تودیع آقای طرفدار

 تودیع آقای طرفدار

لوح بازنشستگی آقای طرفدار

 تودیع آقای طرفدار

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید