جزییات خبر

مدیر منطقه ارومیه:

تامین رضایت مشتریان هدف اصلی طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع است

(سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۴۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه تامین رضایت مشتریان را هدف اصلی طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه ارومیه عنوان کرد و گفت: اجرای کامل این طرح از اولویت‌های مهم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، احمد مجرد در جلسه هماهنگی توزیع گاز مایع گفت: با اجرای کامل این طرح نباید مشترکان بخش خانگی و مصرف کننده سوخت مایع مشکلی در ارتباط با دریافت به موقع کپسول گاز مایع از شرکت های موزع، تاسیسات مردمی و عاملان توزیع گاز مایع داشته باشند.

مجرد افزود: اجرای این طرح، گامی دیگر در راستای تحقق دولت الکترونیک است و مصرف‌کنندگان گاز مایع به راحتی با در دست داشتن کارت بانکی ثبت شده در سامانه درخواست فرآورده های نفتی به آدرس NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR می توانند از عاملان توزیع گاز مایع با پرداخت الکترونیکی قیمت مصوب، کپسول گاز مایع خود را دریافت کنند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: تحویل گاز مایع به بخش‌های صنفی و صنعتی بدون ثبت‌نام در سامانه یاد شده  امکان پذیر نبوده و با متخلفان عرضه خارج از شبکه با همکاری سازمات صمت و تعزیرات حکومتی برخورد خواهد شد.

وی افزود: هیچ محدودیتی برای تخصیص سهمیه گاز مایع برای بخش خانگی وجود ندارد و باید کپسول گاز مایع خانوارهای مشمول طرح در سریع‌ترین زمان ممکن توزیع شود.

مجرد در ادامه ضمن اشاره به برداشت کامل سهمیه اختصاصی منطقه از پالایشگاه‌های مبدا گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون  20 درصد رشد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل داشته‌ایم .

 

توزیع 2

توزیع 1

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید