جزییات خبر

تقدیر استاندار سیستان و بلوچستان از اقدامات منطقه زاهدان

(دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۱۵

استاندار سیستان و بلوچستان در بازدید از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان از مجموعه اقدامات انجام شده در منطقه قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، احمدعلی موهبتی از اقدامات انجام شده در زمینه تامین و توزیع سوخت مورد نیاز مردم و همچنین اجرای موفق طرح‌ها در منطقه قدردانی کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان، اجرای طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید و گازمایع، تجهیز گلوگاه‌های استان به سامانه کنترل محموله‌های سوخت و جلوگیری از سوختگیری 700 هزار کارت سوخت غیر مجاز با اجرای طرح کدینگ را از جمله اقدامات انجام شده و قابل تقدیر در استان برشمرد.

وی با اشاره به خطرهای ناشی از استفاده غیر مجاز و غیر استاندارد گازمایع در خودروها تصریح کرد: خودروهای گازسوز غیر استاندارد متوقف می شوند و با کارگاه های غیر مجاز نیز برخورد خواهد شد.

مدیر منطقه زاهدان نیز در این دیدار، ضمن تقدیر از استاندار و مجموعه اداری استان و حمایت‌های انجام شده از طرح‌های اجرایی شرکت گفت: با همکاری‌های انجام شده، طرح توزیع الکترونیکی گازمایع با موفقیت در حال انجام است و گازمایع مورد نیاز مردم از طریق شرکت‌های توزیع کننده با استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار، درب منازل توزیع می شود.

محسن وزارتی خدمت به مردم شریف استان را خدمتی بزرگ خواند و ابراز کرد: خدمات باید به بهترین نحو به مردم ارائه شود تا به راحتی سوخت مورد نیازشان را درب منزل دریافت کنند.

وی همچنین با توجه به فعالیت مضاعف کارگروه تنظیم بازار در ساماندهی عرضه گازمایع، از معاون اقتصادی استاندار و همراهی کارگروه نیز تقدیر کرد.

 

رسا

رسا

رسا

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید