جزییات خبر

دوره آموزشی طرح الکترونیکی ثبت‌نام و توزیع گاز مایع در منطقه ارومیه برگزار شد

(دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۲۹

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش منطقه ارومیه گفت: دوره آموزشی طرح الکترونیکی ثبت‌نام و توزیع گاز مایع به صورت ویدیو کنفرانس با حضور کارشناسان ستاد تهران با هدف رفع کامل مشکلات مصرف‌کنندگان صنفی و صنعتی هنگام ثبت‌نام، برای کارکنان، تأسیسات و شرکت‌های موزع، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، مرتضی بشیر در جلسه آموزشی توزیع الکترونیکی گاز مایع گفت: با هدف رفع کامل مشکلات مصرف‌کنندگان صنفی و صنعتی، همه موارد مبهم و سیستمی شرکت‌ها، تأسیسات و عاملان توزیع گاز مایع به صورت ویدیو کنفرانس به مدت 3 ساعت برگزار شد.

وی افزود: انتظار می‌رود از روز جاری همه شرکت‌های موزع، تأسیسات و عاملان توزیع نسبت به رفع ابهامات و سوالات مطرح شده از سوی مشتریان خود اعم از واحدهای صنفی و صنعتی پاسخ‌ داده و در اسرع وقت نسبت به توزیع کپسول گاز مایع اقدام کنند.

وی تصریح کرد: متقاضیان واحدهای صنفی و صنعتی و همچنین خانه باغ‌ها می‌توانند در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی به آدرس https://newtejaratasan.niopdc.ir ثبت‌نام نموده و کپسول مورد نیاز خود را از عاملان مجاز به قیمت مصوب دریافت کنند.

 

 

جلسه آموزشی 1


جلسه آموزشی 3
جلسه آموزشی 2

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید