جزییات خبر

دیدار رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت با مدیر منطقه خراسان رضوی

(سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۲۰

مشاور فرهنگی وزیر و رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت از منطقه خراسان رضوی بازدید و با مدیر و مسئولان منطقه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی، علی‌اصغر اصغری مدیر منطقه در نشستی که با هیأت بازدیدکننده برگزار شد، گزارشی از وضعیت موجود منطقه از لحاظ فرهنگی، ارائه داد.

در این نشست، احمد مجیدی مشاور فرهنگی وزیر و دبیر شورای فرهنگی وزارت نفت بر ساماندهی امور روحانیون صنعت نفت اشاره کرد و گفت: در سال‌های اخیر برآن بودیم با نگاهی تخصصی به حوزه دین، امور مربوط به دین و روحانیون را به اهلش واگذار کنیم.

وی با تأکید بر دانش‌افزایی روحانیون در جهت گسترش هر چه بیشتر فرهنگ دینی و اسلامی در سازمان گفت: هم اکنون در حدود یک هزار روحانی در مجموعه صنعت نفت فعالیت دارند که طی هماهنگی با حوزه علمیه قم نسبت به تعیین سطح علمی آنان اقدام شده و هم اکنون روحانیون در سطوح یک و دو در صنعت نفت مشغول به فعالیت هستند.

مجیدی افزود: شورای فرهنگی، شرکت‌های تابعه وزارت نفت را بر اساس گستره جغرافیایی به ۱۰ منطقه فرهنگی تقسیم کرده که استان خراسان رضوی در قالب منطقه هشت کشوری فعالیت می‌کند.

مشاور فرهنگی وزیر در پایان از همکاری و تعامل بسیار خوب شرکت ملی پخش منطقه خراسان رضوی با مرکز حوزوی منطقه هشت تقدیر و تشکر کرد.

مشاور وزیر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید