جزییات خبر

دیدار مدیر شرکت ملی پخش منطقه تربت حیدریه با فرماندار شهرستان مرزی خواف

(سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۲۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه در راستای اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع ضمن بازدید از ناحیه خواف به منظور هماهنگی بیشتر، با فرماندار این شهرستان نیز دیدار و گفتگو کرد.

به‌گزارش روابط‌ عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه‌ تربت‌ حیدریه، جواد بلندی به‌ همراه گروه‌ معین منطقه، عملکرد ناحیه و همچنین سازمان‌های متولی را در اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع، مورد پایش قرار داد.

وی ضمن بازدید از تأسیسات گاز مایع و بررسی عملکرد عاملان توزیع، به منظور هماهنگی بیشتر و تشریح اقدامات انجام شده، با فرماندار شهرستان خواف نیز دیدار و گفتگو کرد.

بلندی ضمن تشکر از حمایت و همراهی فرماندار شهرستان‌ خواف، ضرورت همراهی سازمان‌های‌ متولی در خصوص پایش مصرف‌کنندگان گاز مایع و همچنین نظارت بر توزیع این فرآورده با نرخ مصوب را مورد تاکید قرار داد.

فرماندار خواف در این دیدار اجرای طرح‌ توزیع الکترونیکی‌ گاز مایع، نفت‌سفید و فروش اینترنتی سایر فرآورده‌های‌ نفتی‌ را همسو با تحقق اهداف دولت الکترونیک عنوان کرد و گفت: اجرای این طرح در کاهش ایاب و ذهاب، پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی در شهرستان مرزی خواف نقش بسزایی دارد.

حسین سنجرانی ضمن ابراز خرسندی از اجرای موفق طرح توزیع الکترونیکی‌ گاز مایع، از تلاش مدیر منطقه، رئیس‌ ناحیه‌ خواف و دیگر کارکنان سخت‌کوش شرکت ملی پخش فرآورده‌‌های نفتی منطقه تربت‌ حیدریه تقدیر و تشکر کرد و آمادگی خود و سازمان‌های متولی شهرستان خواف‌ را در اجرای هر چه بهتر این طرح، اعلام کرد.

اعضای گروه‌ معین‌ منطقه‌ نیز ضمن بررسی عملکرد ناحیه خواف، از مجاری عرضه و مصرف‌کنندگان به صورت میدانی بازدید کردند و پس از آن، با حضور در سازمان‌های صمت و جهاد کشاورزی در نشست مشترکی، هماهنگی‎‌های لازم در راستای اجرای دقیق دستورعمل‌های طرح الکترونیکی گاز مایع، انجام شد.

 

 

خواف 9

خواف 7


خواف 2
خواف 1

خواف 8
خواف 6

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید