جزییات خبر

در پنج ماهه نخست سال‌جاری روی داد؛

افزایش 31 درصدی عرضه نفتگاز یورو 4 در استان کردستان

(سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۱۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از افزایش 31 درصدی عرضه نفتگاز یورو 4 در پنج ماهه نخست سال‌جاری در سطح این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش ضمن دیدار با فرماندار شهرستان بانه، با اعلام خبر فوق، گستردگی فعالیت‌ها در این استان با وجود بیش از ۲۳۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق و اعمال نظارت و کنترل‌های شبانه‌روزی، ارتباط مستقیم با مردم و تامین و توزیع مطلوب فرآورده‌های نفتی را از رسالت‌های این شرکت عنوان کرد.

وی ضمن تاکید بر عملکرد شرکت در رونق بخشیدن به چرخه فعالیت بخش‌های صنایع، گردشگری و حمل و نقل جاده‌ای، شرایط توریستی و مسافرپذیر بودن ناحیه بانه را تشریح کرد.

گیتی‌منش ضمن اشاره به اقدامات اجرا شده در جهت تسهیل و توسعه صادرات در بازارچه مرزی سیرانبند، افزود: به منظور اجرای سیاست‌های تسهیل و توسعه صادرات در بازارچه مرزی، با استقرار یک جایگاه سیار عرضه فرآورده، کنترل و فروش نفتگاز به کامیون‌های عراقی و ترانشیپی با استفاده از سیستم‌های الکترونیکی به حداقل ممکن رسیده است.

وی همچنین از عرضه نفتگاز یورو 4 در سطح مجاری عرضه ناحیه بانه خبر داد و افزود: توزیع این فرآورده در پنج ماهه نخست سال‌جاری در سطح این استان، با افزایش 31 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.

این مقام مسئول با بیان این مطلب که این میزان توزیع نفتگاز یورو 4، سهمی 50 درصدی از مصرف نفتگاز ناوگان حمل ونقل منطقه را شامل می شود، افزود: تحقق حقوق شهروندی، سازگاری با محیط زیست، افزایش راندمان سوخت خودروها و همچنین افزایش طول عمر متوسط ناوگان حمل و نقل، از مزایای استفاده از این فرآورده است.

مدیر منطقه کردستان ضمن اشاره به فعال بودن تعداد هشت جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و چهار جایگاه سی‌ان‌جی در ناحیه بانه، اظهار کرد: با توجه به تعداد مجاری عرضه موجود و شرایط شهرستان، تلاش منطقه بر جانمایی و گستردگی جغرافیایی مطلوب این جایگاه‌ها در راستای دسترسی بهتر شهروندان به دریافت خدمات است.

فرماندار بانه نیز ضمن بیان نظرات خود در مورد خدمات انجام شده از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان به ویژه ارسال و ذخیره‌سازی سوخت روستاها، استانداردسازی جایگاه‌های سی‌ان‌جی و فعالیت مطلوب مجاری عرضه در زمان شیوع ویروس کرونا، اقدامات منطقه کردستان را لازمه تحرک و پویایی چرخه اقتصادی این ناحیه برشمرد و  از عملکرد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان نیز تشکر و قدردانی کرد.

 

دیدار فرمانداربانه (نفتگاز یورو 4) 1

 

دیدار فرمانداربانه (نفتگاز یورو 4) 2

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید