جزییات خبر

بازدید مدیر منطقه بوشهر از تاسیسات گاز مایع

(سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۳۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر به منظور تسهیل در ارائه خدمات مطلوب و همچنین در راستای اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع، از تاسیسات گاز مایع استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر، در پی اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع، مدیر منطقه به منظور بررسی مسائل و بررسی وضعیت عرضه گاز مایع و همچنین تسهیل در ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف استان بوشهر از تاسیسات گاز مایع استان بازدید به عمل آورد.

مسعود نیک تاج با توجه به اهمیت اجرای طرح و تسهیل در روند تامین به موقع این فرآورده به ویژه در روستاهای فاقد گاز شهری، با حضور در تاسیسات، روند اجرایی آن را تشریح کرد.

وی مزیت اجرای این طرح را تامین سوخت مورد نیاز مصرف‌کننده واقعی عنوان کرد و گفت: در طرح توزیع الکترونیکی، گاز مایع مورد نیاز مشترکان پس از ثبت نام در سامانه در خواست فرآورده‌های نفتی (سدف) به آدرس NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR با معرفی کارت بانکی سرپرست خانوار تحویل می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر با اشاره به اینکه تامین سوخت مصرف کنندگان واقعی یکی از رسالت‌های شرکت ملی پخش است، یادآور شد: هدف از اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع، مدیریت و ساماندهی این فرآورده است.

 

بازدید از تاسیسات گاز مایع 4
بازدید از تاسیسات گاز مایع 3
بازدید از تاسیسات گاز مایع 7
بازدید از تاسیسات گاز مایع 6
بازدید از تاسیسات گاز مایع 5

بازدید از تاسیسات گاز مایع 2

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید