جزییات خبر

600 دستگاه خودروی عمومی در استان سمنان به صورت رایگان دوگانه سوز شدند

(سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۳۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود در بازدید از کارگاه گازسوز کردن خودروها در سمنان، از دو گانه سوز شدن رایگان ۶۰۰ دستگاه خودروی عمومی از ابتدای اجرای طرح در سطح این استان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود، علی‌اکبر عرب‌عامری با بیان مطلب فوق گفت: از زمان اجرای این طرح تا کنون 800 دستگاه در سامانه  GCR.NIOPDC.IR ثبت نام کرده‌ که از این تعداد، 600 دستگاه گاز سوز شدند.

عرب‌عامری تصریح کرد: حداکثر پس از چهار روز از ثبت درخواست متقاضیان در سامانه مذکور، به درخواست‌ها رسیدگی می‌شود که با توجه به رعایت استانداردهای لازم در کارگاه‌ها و نظارت کامل اداره استاندارد بر تمامی مراحل تبدیل، هیچ نگرانی بابت ایمنی خودروهای تبدیلی وجود ندارد.

وی یادآور شد: در حال حاضر یک کارگاه گازسوز کردن خودرو در شهر سمنان و یک کارگاه نیز در شهر شاهرود فعال است که ظرفیت تبدیل هر کارگاه روزانه ۱۰ تا ۱۲ خودرو است که افزایش تعداد این کارگاه‌ها در شهر سمنان و شاهرود نیز در دست اقدام است.

مدیر منطقه شاهرود از اجرای این طرح برای مسافربرهای شخصی از جمله تاکسی‌های اینترنتی و مسافربرهای بین شهری و روستایی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

 

بازدید از کارگاه دوگانه سوز مجاز سمنان


بازدید از کارگاه دوگانه سوز مجاز سمنان

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید