جزییات خبر

ثبت‌نام 10 هزار خانوار متقاضی دریافت گاز مایع در استان البرز

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۰۱

با اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع (ال‌پی‌جی) در استان البرز، نزدیک به 10 هزار خانوار متقاضی دریافت گاز مایع در سطح استان البرز ثبت‌نام کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز، با شروع ثبت‌نام از شهروندان محترم در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی(سدف) به آدرس NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR ، شناسایی خانوارهای نیازمند این سوخت در نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز و اداره گاز استان آغاز شده است.

بر این اساس، از زمان آغاز طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در استان البرز نزدیک به ده هزار خانوار در سامانه یاد شده ثبت‌نام کردند که اطلاعات هشت هزار و 308 خانوار واقعی دریافت این سوخت، شناسایی و تایید شده است.

 ثبت‌نام و شناسایی مصرف کنندگان گاز مایع در بخش‌های صنفی و صنعتی نیز به صورت الکترونیکی و با کارت بانکی در حال انجام است و اجرای طرح فوق نیز همانند نفت سفید و نفت‌گاز به صورت کامل در این استان اجرایی خواهد شد.

بر پایه این گزارش، شناسایی مصرف‌کنندگان واقعی، اختصاص سهمیه عادلانه، عملیات خرید و توزیع عادلانه گاز مایع بر روی کارت بانکی با نرخ مصوب دولتی از اهداف این طرح است.

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید