جزییات خبر

استمرار آموزش کارکنان منطقه آذربایجان شرقی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

(دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۰۹

دوره‌های آموزشی در شرایط شیوع ویروس کرونا نیز با رعایت دستورعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و با استفاده از بستر الکترونیکی به طور مستمر در منطقه آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، مدیر منطقه به اهمیت آموزش در رشد و پویایی جامعه و نقش آن در ارتقای کیفیت و سبک زندگی و توسعه پایدار در سطوح مختلف اجتماعی اشاره کرد و گفت: با توجه به ضرورت استمرار امر آموزش نیروی انسانی و با در نظر گرفتن شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا، دوره‌های آموزشی با انجام برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم با استفاده از بستر الکترونیکی و رعایت دستورعمل‌ها، الزامات و پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

 

علی روح‌اللهی با اشاره به وضعیت شیوع این ویروس در سطح جامعه با تأکید بر رعایت الزامات بهداشتی و مقررات مربوط به ویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از سفرهای غیر ضروری، استمرار ارائه آموزش‌های لازم در خصوص پیشگیری از انتقال و شیوع ویروس کرونا را موثر دانست.
 
وی افزود: در این منطقه علاوه بر توزیع اقلام بهداشتی در بین کارکنان و اجرای تبلیغات محیطی، بیش از 100 پیام آموزشی در راستای آشنایی با شیوه‌های کنترل و مقابله با ویروس کرونا از طریق سیستم الکترونیکی به کارکنان و کاربران اطلاع‌رسانی شده است.

 

آموزش مجازی99-08-21 2
آموزش مجازی99-08-21 1

 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید