جزییات خبر

ارتباط پویا و فعال منطقه فارس با مراکز علمی و دانشگاهی استان

(دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۱۸

تفاهم نامه همکاری بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس با مجتمع آموزش عالی و پارک علم و فناری لارستان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، امیر بنی کریمی در جلسه ویدئو کنفراس با حضور مسئول دفتر نماینده مردم شریف شهرستان لار در مجلس شورای اسلامی و اعضای هئیت علمی مرکز آموزش عالی و مسئولین پارک علم وفناوری این شهرستان از انعقاد قرارداد همکاری بین این منطقه و مراکز علمی لار خبرداد و گفت: این تفاهم‌نامه دومین همکاری علمی منطقه با پارک‌های علم وفناوری استان است.

رئیس کمیته پژوهش وفناوری منطقه فارس از تلاش و همکاری اعضا کمیته پژوهش منطقه در تحقق برنامه‌های این کمیته قدردانی کرد و انعقاد تفاهم نامه همکاری با اکثر مراکز علمی و دانشگاهی استان، افتتاح و بهره‌برداری از دفتر این شرکت در خانه صنعت– معدن استان مستقر در دانشگاه شیراز و حمایت از پروژه‌های دانشجویی را از جمله اقدامات منطقه در راستای افزایش تعاملات سازنده بین صنعت و دانشگاه برشمرد.

وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد منطقه، به موقعیت استراتژیکی فارس به عنوان سومین مصرف‌کننده سوخت کشور اشاره کرد و هدف از انعقاد این گونه تفاهم‌نامه‌های همکاری را استفاده از ظرفیت‌های موجود مراکز علمی ودانشگاهی در بهبود فرایندهای شرکت به ویژه در حوزه‌های فنی عملیاتی، زیست محیطی، ايمنی، تامین قطعه و تامین و نگهداری تاسیسات بیان کرد.

رئیس کمیته پژوهش و فناوری منطقه با بیان این موضوع که تنها تاسیسات ذخیره‌سازی فرآورده در جنوب فارس در شهرستان لار واقع شده است، از افتتاح و بهره‌برداری پارک‌های علم و فناوری در سطح شهرستان‌های استان ابراز خرسندی کرد.

وی تصریح کرد: وجود این مراکز می تواند به عنوان نقطه عطفی در راستای افزایش تعاملات بیشتر بین صنعت و مراکز علمی به ویژه در زمینه‌های آموزش و افزایش سطح دانش نیروها، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و استفاده از ظرفیت‌های آزمایشگاهی و اسنادی باشد.

 

تفاهم نامه 2
تفاهم نامه 1

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید