جزییات خبر

70 درصد از جایگاه‌های استان فارس تحت پوشش شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت هستند

(دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹) ۱۰:۳۸

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از توزیع روزانه هفت میلیون لیتر بنزین و نفت گاز در استان خبر داد و گفت: 70 درصد از جایگاه‌های استان فارس تحت پوشش شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، امیر بنی‌کریمی در جلسه‌ای با حضور مدیران عامل و نمایندگان شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت (صاحب نشان) گفت: حدود 60 درصد از میزان فرآورده‌های توزیع شده در سطح استان از طریق جایگاه‌های تحت پوشش برند انجام می‌شود.

بنی‌کریمی هدف از برگزاری این جلسه را هماهنگی و تبیین سیاست‌های راهبردی طرح برندینگ در حوزه‌های تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی، کنترل و نظارت، ارتقا سطح کمی و کیفی جایگاه‌های تحت پوشش این شرکت‌ها بیان کرد.

مدیر منطقه فارس ضمن تشکر از همکاری شرکت‌های صاحب نشان در توزیع فرآورده‌های نفتی در سطح استان به ویژه در شرایط سخت شیوع کرونا، بر نقش و اثرگذاری این شرکت‌ها در چرخه تامین و توزیع سوخت در کشور تاکید کرد و افزود: ارتقای سطح رفاه مشتریان و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان با مدیریت موثر بخش خصوصی در فرآیند خرید، دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی، تقویت مجریان فعلی اعم از جایگاه‌داران و شبکه حمل‌ونقل از اهداف مهم ایجاد شرکت‌های صاحب نشان است.

وی اظهار کرد: تاکنون حدود 70 درصد از جایگاه‌های فعال منطقه زیر پوشش شرکت‌های صاحب نشان قرار دارند که به طور میانگین روزانه بیش از هفت میلیون لیتر انواع فرآورده‌های مورد نیاز استان (بنزین و نفت گاز) از طریق این جایگاه‌ها توزیع می شود.

این مقام مسئول بر نظارت و کنترل بیشتر این شرکت‌ها بر عملکرد صحیح و رعایت نکات ایمنی و زیست محیطی، بازسازی و نوسازی زیرساخت‌های اصلی (مخازن، خطوله انتقال فرآورده و...) در جایگاه‌های تحت پوشش خود تاکید کرد.

در ادامه هر یک از مدیران شرکت‌های صاحب نشان به بیان چالش‌های‌های خود در حوزه‌های مالی، خرید و ارسال فرآورده به جایگاه‌ها و تامین به موقع قطعات مورد نیاز سامانه هوشمند پرداختند و از سوی مدیر و معاونین منطقه نیز پاسخ و پیگیری‌های لازم انجام شد.

 

berand 4
berand 2
berand 1

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید