جزییات خبر

دوره آموزشی ایمنی برای کارکنان منطقه شاهرود برگزار شد

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۳۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود از برگزاری یک دوره آموزش ایمنی در منطقه خبر داد و گفت: این دوره با محوریت استفاده صحیح از تجهیزات در زمان اعلان و اطفاء حریق و همچنین نحوه واکنش در شرایط اضطرار برای کارکنان منطقه شاهرود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود، علی‌اکبر عربعامری عنوان کرد: با توجه به اهمیت بالای مسائل ایمنی در شرکت و لزوم ارتقاء دانش عمومی و تخصصی کارکنان عملیاتی و همچنین استفاده از توان عملیاتی همه کارکنان انبارهای نفت به ویژه در شرایط اضطراری، ضروری است که آموزش های تئوری و عملی ایمنی برای همه کارکنان عملیاتی انبارهای نفت به طور دوره‌ای و منظم برگزار شود.

سپس رئیس واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست منطقه نیز در رابطه با برگزاری این دوره اعلام کرد: این دوره دو روزه، با محتوای واکنش در شرایط اضطرار ویژه کمیته فرماندهی حادثه و کارکنان واحدهای اچ‌اس‌ای، مهندسی، سرویس‌های صنعتی و حراست، توسط مسئول ایمنی وآتش نشانی منطقه برگزار شد.

عباس نوری افزود: شرکت کنندگان در این دوره با سناریوهای بحران، ارزیابی لایه‌های حفاظتی، طرح‌ریزی و آمادگی، سیستم فرماندهی حادثه، سناریونویسی، مدیریت صحنه و در نهایت واکنش صحیح در شرایط اضطرار آشنا شدند.


کلاس آموزشی ایمنی
کلاس آموزشی ایمنی

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید