جزییات خبر

کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی استان لرستان تشکیل جلسه داد

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۲۹

در راستای بررسی تمهیدات و ایجاد آمادگی لازم در صورت قطع احتمالی گاز در فصل سرما، جلسه کارگروه تخصصی سوخت و مواد نفتی استان، با حضور اعضاء اصلی کارگروه در محل سالن جلسات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه لرستان، در این جلسه مدیران و نمایندگانی از سازمان مدیریت بحران استانداری، شرکت گاز استان، فرماندهی نیروی انتظامی، اداره کل هواشناسی، هلال احمر، راه و شهرسازی، علوم پزشکی و سازمان صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه، مدیر منطقه به بحث در مورد ایجاد آمادگی لازم جهت مقابله با شرایط بحران پرداخت و گفت: هدف از تشکیل این جلسات، ایجاد نظام موثر مدیریت بحران در مراحل پیشگیری، آمادگی، مقابله و سوخت‌رسانی مناسب و ایمن در شرایط بحرانی و مدیریت مخاطرات است.

 پیمان بهرامی با تاکید بر تعامل هرچه بیشتر دستگاههای اجرایی استان در برخورد با حوادث احتمالی، به برودت هوا در فصل زمستان و احتمال افت فشار گاز در اثر افزایش مصرف اشاره کرد و از اعضاء کارگروه خواست تا نسبت به ذخیره‌سازی مناسب سوخت به ویژه مواد نفتی به عنوان سوخت دوم و جایگزین، اهتمام ویژه داشته باشند.

در ادامه جلسه نیز اعضاء کارگروه، نقطه نظرات خود را به منظور امداد رسانی در فصل سرما و جدی گرفتن تامین و ذخیره سوخت دوم بیان کردند.

بر پایه این گزارش، تامین و ذخیره‌سازی سوخت راهدارخانه‌ها در مسیرهای مواصلاتی، تدابیر مهم شرکت گاز و ارائه خدمات در شرایط سرما، تامین و ذخیره سوخت دوم دیزل ژنراتورهای برق اضطراری شرکت مخابرات استان، تهیه سناریوهای مربوط به امدادرسانی توسط هلال احمر استان از مهمترین موارد و مصوباتی بود که در این جلسه به آنها پرداخته شد.


برگزاری جلسه کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی استان لرستان 5
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی استان لرستان 4
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی استان لرستان 3
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی استان لرستان 2
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی استان لرستان 1

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید