جزییات خبر

منطقه کهگیلویه و بویر احمد با دانشگاه یاسوج تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

(چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹) ۰۹:۱۵

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویر احمد به منظور دسترسی و بکارگیری دانش فنی و به روز در اجرای طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای، کاربردی، مشاوره‌ای و آموزشی با دانشگاه یاسوج تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویر احمد، سرپرست منطقه در این باره اظهار کرد: این تفاهم نامه تقویت و توسعه زمینه‌های همکاری مشترک علمی، پژوهشی و فناوری با استفاده از ظرفیت‌های موجود را فراهم خواهد کرد.

سید عزیزالله محمدی افزود: انجام طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری مورد نیاز، ایجاد زمینه‌های مناسب به منظور بهره‌گیری از توانمندی‌ها و خدماتی از قبیل پایان‌نامه پژوهشی، حمایت از پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی با موضوع مرتبط با فعالیت‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از جمله زمینه‌های همکاری مشترک مندرج در این تفاهم‌نامه است.

وی تصریح کرد: در این تفاهم‌نامه، دانشگاه یاسوج متعهد شد با توجه به رسالت و جایگاه دانشگاه و فراهم بودن امکان دسترسی به روزآمدترین فناوری و دانش‌های فنی، طرح‌های مورد نیاز شرکت را از طریق هماهنگی و همکاری دو جانبه در اختیار منطقه قرار دهد. همچنین مقرر شد کمیته‌ای مشترک برای همکاری در تهیه و تدوین دستورعمل‌های لازم، ارائه راهکارهای اجرایی و نظارت و پیگیری بر اجرای تفاهم نامه، تشکیل شود.

 

ط
1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید