جزییات خبر

بازدید معاون مدیر عملیات شرکت ملی پخش از تاسیسات انبار نفت شهید دولتی کرج

(یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹) ۰۹:۴۰

معاون مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از تاسیسات انبار نفت شهید دولتی کرج و نواحی منطقه البرز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز، داوود عربعلی در این بازدید دو روزه، ضمن تقدیر از زحمات مدیر و مجموعه کارکنان منطقه، هدف از این بازدید را شناسایی نقاط قوت و ضعف، همکاری و هم‌افزائی تجربیات عنوان کرد و گفت: رویکرد پخش فرآورده‌های نفتی ایران، انسان محور، انقلابی و در راستای جلب رضایت و سوخت‌رسانی مطلوب به شهروندان در تمامی نقاط کشور است.

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی عملکرد منطقه را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: منطقه البرز با داشتن نیروهای جوان، پیشرو و انقلابی و در کنار حضور نیروهای با تجربه و عملیاتی جز بهترین مناطق کشور است.

 وی افزود: برای اجرای دقیق وظایف محوله و تحقق اهداف در سیستم می‌بایست برنامه‌ریزی، بررسی مجدد و اقدام اصلاحی سرلوحه فعالیت‌ها باشد و دیدگاه تمامی مسولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید کمک به پیشرفت و  پیشبرد برنامه‌های اقتصادی و کمک به معیشت مردم باشد.

مجتبی دلبری مدیر منطقه نیز با بیان مسائل و چالش‌های موجود در منطقه اظهار امیدواری کرد: با حمایت و هماهنگی مطلوب مدیریت‌های ستادی با مناطق 37 گانه، عملیات دریافت، نگهداشت و توزیع انواع فرآورده‌های نفتی با کیفیت مطلوب انجام و رضایت شهروندان حاصل شود.

 

عربعلی

عربعلی2

عربعلی3

عربعلی1

عربعلی4

عربعلی25
عربعلی6

 

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید