جزییات خبر

ادامه کنترل کمی و کیفی سوخت در جایگاه‌های منطقه همدان

(دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹) ۰۹:۳۸

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از تداوم کنترل و نظارت بر کیفیت و کمیت توزیع سوخت در استان خبر داد و گفت: تأمین سوخت استاندارد و پایدار، بر عهده منطقه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی گفت: رضایت عمومی از کیفیت سوخت اعتبار ما و این مهم همیشه در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: تأمین سوخت تمامی مصرف کنندگان و توزیع آن، وظیفه ذاتی این شرکت بوده و همچنین کنترل‌های کیفی و کمی قبل، حین و بعد از تحویل فرآورده به مشتری نیز توسط کارشناسان مجرب منطقه انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه کنترل‌ها توسط کارشناسان به صورت دوره‌ای و مستمر انجام می شود، افزود: آموزش‌های لازم نیز در قالب دوره‌های آموزشی به صورت جداگانه در محل انبار نفت ایثارگران و حتی در محل فعالیت واحد مصرف‌کننده اعم از نیروگاه شهید مفتح، کارخانه‌های سیمان و دیگر صنایع عمده به اپرتورهای فنی مربوطه ارائه می شود.

روستایی از سه هزار و 500 بازدید کنترل کیفی و کمی از سوخت مصرف‌کنندگان و پمپ بنزین‌ها از ابتدای سال تاکنون خبر داد و اذعان کرد: برای پیشگیری از هرگونه اختلال در فرآیند تولید در صنایع و مصرف‌کنندگان عمده سوخت فرآورده جایگزین و دوم از طریق سامانه سدف، تامین و در اختیار قرار می‌گیرد.

 

کنترل کمی و کیفی


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید