جزییات خبر

طی10 ماه؛

نزدیک به دو میلیارد لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در منطقه زاهدان توزیع شده است

(دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۲۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان با حضور در مرکز سامانه سامد، ضمن پاسخگوئی به تماس‌های تلفنی مردم استان، گفت: با تلاش کارکنان منطقه در 10 ماهه گذشته، بیش از یک میلیارد و 935 میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی شامل بنزین، نفت سفید، نفتگاز و نفتکوره فقط در سطح منطقه زاهدان توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، ابراهیم پوریزدانی با بیان این مطلب که مردم صاحبان اصلی نظام و انقلاب و ولی نعمت ما هستند، پاسخگویی به مطالبات مردم را از وظایف اصلی مسئولان عنوان کرد و افزود: مسئولان و کارکنان منطقه زاهدان همواره در صحنه خدمت به مردم تلاش می‌کنند تا بهترین خدمات را به آنان ارائه کنند.

پوریزدانی برگزاری برنامه ارتباط مستقیم تلفنی مسئولان با مردم استان در دهه مبارک فجر از سوی استانداری را اقدامی موثر در راستای شفاف‌سازی عملکرد مسئولان به مردم عنوان کرد.

وی رسالت اصلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان را تامین سوخت مورد نیاز مردم عنوان و اظهار کرد: با تلاش کارکنان منطقه و مسئولان استانی، تامین و توزیع سوخت به بهترین نحو انجام می‌شود، به طوریکه ضمن ذخیره‌سازی لازم در انبارهای منطقه، هیچگونه نگرانی در زمینه توزیع در بین مصرف‌کنندگان واقعی وجود ندارد.

شایان ذکر است،
برنامه ارتباط مستقیم مدیر منطقه از طریق این سامانه با هماهنگی دفتر بازرسی استانداری سیستان و بلوچستان انجام شد و مدیر و مسئولین منطقه زاهدان پاسخگوی تماس‌های تلفنی مردم استان در راستای تحقق اهداف دولت جمهوری اسلامی، شفاف‌سازی خدمات و رعایت حقوق شهروندی بودند.

 
سامد4
 
سامد2
سامد1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید