جزییات خبر

برگزاری یک دوره آموزشی جهت کارکنان مجاری عرضه سوخت در منطقه چابهار

(چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹) ۰۹:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار گفت: با هدف ارتقاء آگاهی و آمادگی کارکنان مجاری عرضه سوخت، شناسایی عوامل بروز حادثه و کاهش اثرات ناشی از آن، یک دوره آموزشی با عنوان کارگاه آموزشی عملیات، سامانه هوشمند و حفاظت الکترونیک مجاری عرضه در منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار، سیدکاظم اسد ضمن تاکید بر برگزاری مستمر دوره‌های آموزشی، به مأموریت خطیر کارکنان و کارگران مجاری عرضه سوخت در راستای توزیع ایمن فرآورده‌های نفتی در سطح منطقه اشاره نمود و تصریح کرد: متصدیان و کارکنان مجاری عرضه سوخت وظیفه‌ای سنگین و خطیر در ایجاد نظم و توزیع مطلوب سوخت، حفاظت و نگهداری از این سرمایه ملی و در نهایت کسب رضایت‌مندی مردم بر عهده دارند.

اسد در ادامه افزود: نظم و انضباط کاری در کنار رعایت شئونات و اخلاق مداری در رابطه با مواجه با مردم، اصلی بسیار مهم در ایجاد رضایت‍مندی بین شهروندان و مراجعان خواهد بود.

وی افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی مربوط به قوانین و مقررات جاری و افزایش دانش شاغلان در مجاری عرضه جزء اولویت‌های این شرکت است و تمامی مسئولان منطقه باید در استمرار برگزاری این آموزش‌ها بکوشند.

مدیر منطقه چابهار در پایان خاطرنشان ساخت: امیدواریم با ارائه آموزش‌های مستمر و توجه بیش از پیش کارکنان و متصدیان مجاری عرضه سوخت به موارد مطروحه در این کلاس‌ها، شاهد ارتقاء روزافزون خدمات به مردم و در نهایت ایمنی بیش از پیش جایگاه‌ها باشیم.

شایان ذکر است، در این کارگاه آموزشی علاوه بر موارد مذکور توسط روسای واحدهای فنی و عملیاتی، سامانه هوشمند و حراست به صورت عملی و تئوری، کنترل سرک و کسری مجاری عرضه، کنترل عملیات و بازآموزی دیپ مخازن عرضه، مبحث عملکرد و به کارگیری سیستم‌های حفاظت الکترونیک مجاری عرضه و موارد مربوط به سامانه هوشمند سوخت نیز جهت فراگیران آموزش داده شد.


5

 

45

 

4

 

3

2

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید