جزییات خبر

توزیع 20 میلیون لیتر نفت سفید در نقاط سخت‌گذر استان کردستان

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۲۰

20 میلیون لیتر نفت سفید به نقاط سخت‌گذر استان کردستان برای تامین سوخت زمستانی ارسال و ذخیره‌سازی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، مدیر منطقه در دیدار با فرمانداران شهرستان‌های مریوان و سروآباد ضمن تشریح عملکرد منطقه، از توزیع بیش از 10 میلیون لیتر نفت سفید برای چهار هزار و 200 خانوار مصرف کننده نفت سفید در این دو شهرستان از ابتدای سال جاری خبر داد. 

عبدالله گیتی‌منش افزود: با توجه به کوهستانی بودن و سخت‌گذر بودن راه‌های روستایی این مناطق، خوشبختانه ارسال و ذخیره‌سازی سوخت مورد نیاز روستائیان انجام شده تا در صورت افزایش دما و بسته شدن راه‌ها، مشکلی برای تامین سوخت مردم ساکن در این مناطق به وجود نیاید.

گیتی منش با اشاره به توزیع الکترونیکی نفت سفید در سطح روستاهای استان و شارژ سهمیه سالیانه 23 هزار خانوار در کارت بانکی آنان، از توزیع بیش از 37 میلیون لیتر نفت سفید در روستاهای استان خبر داد و گفت: در این مدت بیش از چهار هزار تن گاز مایع نیز در این دو شهرستان تامین و توزیع شده است.

این مقام مسئول به تحقق حقوق شهروندی و ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت اشاره کرد و افزود: درهمین راستا توزیع گازمایع به صورت الکترونیکی بوده و سهمیه این خانوارها بر روی کارت‌های بانکی آنان شارژ می شود.

وی همچنین به فعالیت 10 جایگاه عرضه فرآورده‎های نفتی و شش جایگاه سی‌ان‌جی در این دو شهرستان اشاره و اظهار کرد: در این مدت بیش از 21 میلیون لیتر بنزین یورو4 در این دوشهرستان توزیع شده است.

گیتی‌منش از استقبال شرکت جهت ورود بخش خصوص برای احداث جایگاه‌های سی‌ان‌جی در استان و تسهیل فرایند احداث برای سرمایه‌گذاران خبر داد و افزود :هم اکنون 52 جایگاه عرضه این سوخت پاک در استان فعال است.

فرمانداران مریوان و سروآباد نیز با بیان شرایط جغرافیایی و اقتصادی شهرستان از اقدامات انجام شده منطقه به ویژه تامین و توزیع مطلوب سوخت مورد نیاز شهرستان، استانداردسازی جایگاه‌های سی‌ان‌جی، فعالیت مطلوب مجاری عرضه به ویژه در زمان شیوع ویروس کرونا و مدیریت پایانه مرزی باشماق تشکر و قدردانی کردند.

 

سوخت روستاهای صعب العبور  2

 

سوخت روستاهای صعب العبور  1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید