جزییات خبر

مدیرعامل شرکت ملی پخش از تاسیسات و عملیات انبار نفت جدید ارومیه بازدید کرد

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۳۰

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از تاسیسات و عملیات انبار نفت جدید ارومیه بازدید کرد و گفت: زیرساخت‌های مطلوبی از نظر فنی در پروژه احداث این انبار ایجاده شده، به طوری که ظرفیت ذخیره‌سازی سوخت استان آذربایجان غربی از 210 به 330 میلیون لیتر افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، کرامت ویس‌کرمی نگهداشت مطلوب تاسیسات ایجاد شده در این انبار که با نام "سردار شهید حاج قاسم سلیمانی" نامگذاری شده بر اساس دستورعمل‌های تعمیر و نگهداشت مدیریت مهندسی طرح‌ها را بسیار مهم خواند و آن را در اولویت برنامه‌های شرکت قرار داد.

وی با ابراز رضایت از عملکرد و اقدامات انجام شده در سطح منطقه، این مهم را حاصل تلاش مدیر و مجموعه کارکنان منطقه عنوان کرد و گفت :اقدامات مثبت و موثر انجام شده در منطقه حاصل همدلی و کار گروهی است.

ویس‌کرمی همچنین از کار جهادی و شبانه‌روزی مسئولان و کارکنان منطقه در تامین و توزیع به موقع سوخت نیروگاه‌ها، صنایع و مصرف کنندگان عمده و همچنین جزء به ویژه در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

گفتنی است، مدیر عامل شرکت ملی پخش روز دوشنبه، چهارم اسفندماه در منطقه ارومیه و در آیین بهره‌برداری رسمی طرح‌های ملی انتقال، توزیع و ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی که از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد، حضور یافت و ضمن دیدار با مدیر و کارکنان منطقه از نزدیک در جریان رویدادهای مهم این پروژه قرار گرفت.

 

بازدید از انبار

بازدید از انبار

بازدید از انبار

بازدید از انبار

بازدید از انبار

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید