جزییات خبر

نشست تخصصی روسای حراست ستاد و مناطق برگزار شد

(دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹) ۱۰:۵۰

نشست تخصصی روسای حراست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران (ستاد و مناطق 37گانه) با حضور مدیر عامل از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، مدیر عامل در این نشست ضمن برشمردن اهمیت وجودی اداره حراست در انجام امور و حفاظت از منابع، خواستار تعامل بیش از پیش این مجموعه برای رسیدن به اهداف و رسالت شرکت در عرضه مطلوب سوخترسانی شد.

کرامت ویس‌کرمی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات نیروهای حراست، مطالبی پیرامون افزایش چشمگیر توزیع انواع فرآورده‌های نفتی به ویژه نفتگاز و نفتکوره در سال 1399 بیان کرد.

وی انجام این مهم را در سایه تلاش و کوشش همه جانبه همکاران شرکت ملّی پخش، رانندگان نفتکش و دیگر فعالان حوزه حمل فرآورده‌های نفتی عنوان کرد.

سپس رییس حراست شرکت ملی پخش نیز با ایراد سخنانی به نقش حراست و اهمیت وجودی حراست در حفاظت و صیانت از منابع اشاره کرد و خواستار رعایت اصول و موازین و مقررات اداری شد.

حسین سالاری ضمن اشاره به پیشرفت‌های همه جانبه‌ی تکنولوژی، لزوم ارتقای سطح توانمندی نیروهای حراست در زمینه های مختلف را خواستار شد.

روسای حراست مناطق در این نشست با طرح مسائلی در رابطه با موضوعات فیزیکی، پرسنلی، اداری، فناوری اطلاعات، حفاظت الکترونیک و خبر، مسائل و چالش‌های پیش‌رو را بیان کردند که حسب مورد، مسئولان ستادی نیز پیرامون ابهامات و سئوالات مطرح شده، پاسخ و راهکارهای لازم را ارائه دادند.

 


جلسه ویدئو کنفرانس حراست با حراستهای مناطق پخش-6-12-99 4
جلسه ویدئو کنفرانس حراست با حراستهای مناطق پخش-6-12-99 3
جلسه ویدئو کنفرانس حراست با حراستهای مناطق پخش-6-12-99 2
جلسه ویدئو کنفرانس حراست با حراستهای مناطق پخش-6-12-99 1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید