جزییات خبر

بهره‌برداری از هشتمین جایگاه عرضه سوخت ناحیه جلفا در منطقه آذربایجان شرقی

(چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب سوخت‌رسانی در منطقه آزاد ارس، هشتمین جایگاه عرضه سوخت ناحیه جلفا و سیصدوچهل‌وچهارمین جایگاه عرضه سوخت استان مورد بهره‌برداری و در مدار سوخت‌رسانی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح‌اللهی ضمن اشاره به اهمیت توسعه خدمات مطلوب قابل ارائه در جایگاه‌های عرضه سوخت همراه با مشتری مداری و رعایت حقوق شهروندی در رشد صنعت گردشگری، گفت: مدیریت و کارکنان منطقه آذربایجان شرقی اهتمام ویژه‌ای جهت ارتقای خدمات سوخت‌رسانی در راستای تحقق اهداف سازمانی دارند.

روح‌اللهی بیان داشت: هشتمین جایگاه عرضه سوخت ناحیه جلفا با نام "جایگاه توانایی" با هدف خدمت‌رسانی به مردم شریف استان و مسافران در منطقه آزاد ارس مورد بهره‌برداری و در مدار سوخت‌رسانی قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار کرد: این جایگاه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با سرمایه‌ای بالغ بر 100 میلیارد ریال در زمینی به مساحت دو هزار و 401 متر مربع احداث شده است.

 

این مقام مسئول افزود: با احداث این جایگاه علاوه بر ارائه خدمات سوخت‌رسانی برای هشت نفر نیز به طور مستقیم اشتغال‌زایی شده است. همچنین در نظر است یک جایگاه سی‌ان‌جی نیز در آینده نزدیک در جنب این جایگاه احداث شود.


مدیر منطقه آذربایجان شرقی بیان کرد: در این جایگاه سوخت مایع با تعداد دو سکو و 16 نازل بنزین معمولی و بنزین سوپر عرضه می‌شود.


گفتنی است، تعداد 344 باب جایگاه عرضه سوخت مایع و گاز طبیعی در سطح منطقه آذربایجان شرقی به طور شبانه‌روزی و با ظرفیت کامل فعال بوده و آماده ارائه خدمات سوخت‌رسانی به شهروندان و مسافران محترم هستند.

 

 

جایگاه توانایی991211 3

 

جایگاه توانایی991211 2

 

جایگاه توانایی991211 1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید