جزییات خبر

برگزاری دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی در منطقه خراسان شمالی

(یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰) ۰۹:۱۶

یک دوره آموزش ایمنی و آتش نشانی به منظور ارتقای سطح آمادگی رانندگان تانکرهای حامل سوخت در جلوگیری و مقابله با حوادث احتمالی در تاسیسات نفتی در منطقه خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی، رئیس ایمنی منطقه خراسان شمالی از برنامه‌ریزی به منظور آموزش متمرکز رانندگان نفتکش خبر داد و گفت: با توجه به مخاطرات حمل‌ونقل جاده‌ای، در حال پیگیری آموزش آکادمیک ایمنی برای رانندگان نفتکش هستیم و امیدواریم در سال‌جاری نیز این موضوع به صورت اجرایی در فصول مختلف اقدام شود.

عباس نوروززاده تاکید کرد: 80 نفر ساعت آموزش برای حدود 36 نفر در سه مرحله برای رانندگان تانکرهای حامل سوخت در نظر گرفته شد که توسط واحد آموزش منطقه در اسفند ماه برگزار شد.

رئیس ایمنی منطقه خراسان شمالی هدف از برگزاری این دوره‌ آموزشی را بالا بردن سطح توانائی و آمادگی رانندگان تانکر‌های حامل سوخت به منظور جلوگیری یا مقابله با حوادث احتمالی در تاسیسات نفتی، جاده‌ها و سطح جایگاه‌های عرضه سوخت عنوان کرد و گفت: در دوره یاد شده، توانمندی رانندگان تانکرهای حامل سوخت با گذراندن دوره‌ آموزشی ایمنی و آتش‌نشانی مورد ارزیابی قرار گرفت تا قبل از وقوع حوادث احتمالی، بتوانند مهارت پیشگیری را داشته باشند.

 

آموزش رانندگان نفتکش


آموزش رانندگان نفتکش
آموزش رانندگان نفتکش
آموزش رانندگان نفتکش

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خراسان شمالی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید