جزییات خبر

۲۰ میلیون لیتر سوخت برای آغاز برداشت محصولات خوزستان اختصاص یافت

(سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۵۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان از اختصاص ۲۰ میلیون لیتر سوخت برای آغاز برداشت محصولات پاییزی خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز، نعمت‌الله نجفی در این باره گفت: این سهمیه سوخت بر اساس قیمت مصوب از طریق جایگاه‌ها و فروشندگی‌های محلی به صاحبان و مالکان ماشین‌آلات کشاورزی که در عملیات برداشت محصولات پاییزی خوزستان مشارکت دارند، عرضه می‌شود.

نجفی اظهار داشت: سهمیه سوخت ماشین‌آلات کشاورزی محصولات پاییزی در سه مرحله کاشت، داشت و برداشت در کارگروه کشاورزی استان مصوب و به شرکت متبوع اعلام شده است.

وی در ادامه به مالکان و صاحبان ماشین‌آلات کشاورزی به خصوص کمباین‌داران مهاجر اطمینان داد که سوخت مورد نیاز آنان تامین خواهد شد و کشاورزان نیز نگران برداشت به موقع محصولات خود نباشند.

مدیر منطقه اهواز ذخایر فرآورده‌های نفتی به ویژه نفتگاز که نیاز اصلی ماشین‌آلات کشاورزی استان است را مطلوب بیان کرد و خاطر نشان کرد: هیچ گونه مشکلی در توزیع به موقع سوخت مورد نیاز ماشین‌آلات کشاورزی وجود ندارد.

شایان ذکر است، بزرگترین عملیات برداشت محصولات کشاورزی پاییزی کشور  ( که هر ساله در بهار سال بعد از آن صورت می گیرد) در چند روز آینده در استان خوزستان انجام خواهد شد.

بر پایه این گزارش، هم‌اکنون ناوگان کمباین‌های مهاجر از استان فارس در حال حرکت به سمت مناطق جنوبی و جنوب شرقی خوزستان هستند تا عملیات برداشت دو محصول راهبردی گندم و دانه روغنی کلزا را شروع کنند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید