جزییات خبر

نظارت 28 گروه بازرسی، بر ارائه خدمات مطلوب پمپ بنزین‌های منطقه همدان

(سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۴۰

جایگاه‌های عرضه سوخت استان همدان و نحوه خدمات‌رسانی‌ در نوروز 1400 زیر ذره بین بازرسان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، مدیر منطقه با بیان مطلب فوق گفت: بازدیدها از 28 اسفند 99 آغاز و تا روز 13 فروردین ماه 1400 ادامه داشت.

وی افزود: این طرح با هدف کنترل، نظارت دقیق کمی و کیفی و اقدامات بهبوددهنده شرایط موجود و ارتقای کمی و کیفی خدمات‌دهی مجاری عرضه به مصرف‌کنندگان اجرا شد.

وی به شیوع بیماری کووید 19 و زرد بودن اکثر شهرهای استان از نظر رنگ‌بندی شرایط کرونایی، اشاره کرد و ادامه داد: در این ایام علاوه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی سعی بر آن شد تا هیچگونه مشکلی در تامین و توزیع سوخت به خودروهای شخصی و عمومی نداشته باشیم.

مدیر منطقه همدان بر دقت بیشتر کارکنان و رعایت مقررات فنی و اصول ایمنی درجایگاه‌های سوخت مایع و گاز طبیعی در این ایام و در همه طول سال تاکید کرد و از پایش کمی و کیفی ارائه خدمات جانبی، تأمین امکانات رفاهی ضروری مسافران، تجهیز نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی در جایگاه‌ها خبر داد.

این مقام مسئول یادآور شد: بازرسان و کارشناسان منطقه در طول 15 روز اخیر در قالب دو گروه روزانه از حداقل 20 واحد عرضه بازدید کرده که در مجموع هر جایگاه سوخت حداقل چهار بار در این ایام رصد و نواقص احتمالی آن ها به مالکان گوشزد و رفع شد.

روستایی ضمن ابراز رضایت از وضعیت کلی جایگاه‌های عرضه سوخت اظهار کرد: همه جایگاه‌های این منطقه در شرایط عادی بوده و مسافران و هم استانی های شریف، سوخت موردنیاز خود را بدون وقفه و به سهولت دریافت کردند.

 

گ1400-6
گ1400-5
گ1400-4
گ1400-3
گ1400-2
گ1400-1

گ1400-7

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید