جزییات خبر

انجام 12 هزار بازدید میدانی از مجاری عرضه سوخت منطقه میاندوآب

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۵۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: در سال گذشته بیش از 12 هزار بازدید میدانی کمی و کیفی از 68 جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و مصرف‌کنندگان عمده در سطح منطقه میاندوآب انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب، سیدجواد فیض‌حسینی با بیان این خبر اظهار داشت: در راستای تحقق اصل رعایت صیانت از حقوق شهروندی و تدوام اجرای خط مشی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، ضرورت حفظ استانداردهای صنعتی با هدف نظارت بر استمرار سوخت‌رسانی مطلوب و جلوگیری از هرگونه آلودگی فرآورده‌های نفتی و وقفه‌ کاری در دستگاه‌های موجود در مجاری عرضه سوخت و رفع نقص فنی تلمبه‌ها درجهت خدمت‌رسانی مطلوب توسط مجاری عرضه با رعایت استانداردهای کمی و کیفی فرآورده‌های نفتی، پنج هزار و ۹۱۲ بازدید کنترل کیفی و تعداد چهار هزار و ۱۰۰ مورد تست آبیابی از 175 مخازن فعال با استفاده از (کیف سیار آزمایش کنترل کیفیت) در سال گذشته انجام شده است .

فیض‌حسینی افزود: بر اساس دستورعمل‌های صادره و همزمان با بازدیدهای میدانی و کنترل کیفیت، واحد مهندسی منطقه نیز با هماهنگی و نظارت اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی، تعداد هفت هزار و دو مورد آزمایش کمی از 638 تلمبه موجود در سطح مجاری عرضه سوخت منطقه میاندوآب  طی سال گذشته انجام داده است.

مدیر منطقه میاندوآب در ادامه از 60 بازدید میدانی از 68 جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی از ابتدای سال‌جاری و طی ایام تعطیلات نوروزی، عیلرغم شیوع ویروس کوید 19 با تلاش گروه اعزامی کارکنان  کنترل بر نظارت  بر مجاری عرضه سوخت  در منطقه میاندوآب خبر داد.

گفتنی است، منطقه میاندوآب با داشتن هشت ناحیه و 97 جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و سی‌ان‌جی‌ وظیفه سوخت‌رسانی به هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی را بر عهده دارد.


بازدید کیفی1

بازدید کیفی2

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید