پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

تقویت شبکه حمل و نقل فرآورده‌های نفتی در منطقه کرمان

(سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۸:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان در دیدار با فرمانده سپاه ثارالله، ضمن شرح گزارشی از عملکرد منطقه در حوزه تامین و توزیع سوخت، تقویت شبکه حمل و نقل و رفع موانع موجود در این زمینه را از اولویت‌های کاری منطقه برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان، سیدباقر نورالدینی در این دیدار که معاونین و جمعی از بسیجیان منطقه او را همراهی کردند به اقدامات منطقه در جهت جلوگیری از عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی و ابطال کارت‌های سوخت مهاجر اشاره کرد و همچنین گزارشی از اقدامات در حوزه بسیج را  ارائه داد.

نورالدینی با اشاره به نقش ویژه تامین و توزیع سوخت در چرخه اقتصادی کشور افزود: برطرف کردن مشکلات شبکه حمل و نقل فرآورده‌های نفتی در استان از اولویت‌های منطقه است و با هماهنگی‌های انجام شده بسیاری از مشکلات مربوط به این حوزه برطرف شده است.

سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله ضمن تاکید بر اینکه نباید اختلالی در حوزه توزیع و حمل فرآورده‌های نفتی به وجود آید، اظهار کرد: با توجه به شرایط ویژه کشور کنترل، هدایت و مدیریت توزیع و حمل فرآورده‌های نفتی بر عهده شما مسئولان شرکت ملی پخش است و سپاه ثارالله استان نیز در کنار شما جزء خادمان مردم شریف استان هستیم.


دیدار با فرمانده سپاه ثارا...
دیدار با فرمانده سپاه ثارا...
دیدار با فرمانده سپاه ثارا...

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید