پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

بیش از 57 هزار تن گاز مایع در استان آذربایجان شرقی توزیع شد

(دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۳۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از توزیع بیش از 57 هزار تن گاز مایع در سطح این استان در سال 1399 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح‌اللهی با اشاره به اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع از مرداد ماه سال 1399 گفت: با شناسایی مصرف کنندگان واقعی، گاز مایع مورد نیاز مصارف خانوارهای مصرف کننده نفت سفید و فاقد انشعاب گاز طبیعی و برخی مصارف بخش‌های صنایع، اصناف و کشاورزی دارای مجوز از سازمان‌های متولی با فرآیند مطلوب‌تری توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: با اجرای این طرح  که همسو با تحقق دولت الکترونیک و حقوق شهروندی است با عرضه گاز مایع به نرخ مصوب طی سال گذشته بیش از 57 هزار تن گاز مایع از طریق چهار شرکت موزع و 27 باب تاسیسات گاز مایع در سطح این استان توزیع شده است. ضمن اینکه گاز مایع مناطق شمالغرب کشور نیز توسط شرکت‌های موزع از منطقه آذربایجان شرقی تامین شده است.

روح اللهی افزود: مصرف کنندگان سفید  واجد شرایط دریافت سوخت گاز مایع بر اساس تأیید سازمان‌های متولی می توانند نسبت به ثبت نام، احراز هویت و معرفی حساب بانکی سرپرست خانوار در سامانه درخواست فرآورده های نفتی NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR اقدام کنند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید