پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

عملکرد و اقدامات منطقه فارس در پیشگیری از قاچاق سوخت مثبت ارزیابی شد

(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۱۰

عملکرد و اقدامات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس در مبارزه و پیشگیری از قاچاق سوخت در سال گذشته مثبت ارزیابی شد و تقدیر استاندار فارس را در برداشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، عنایت اله رحیمی استاندار فارس در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از اقدامات موثر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان در حوزه مبارزه با قاچاق سوخت تقدیر و عملکرد این منطقه را در سال 99 مثبت ارزیابی کرد.

مدیر منطقه در این جلسه ضمن برشمردن سیاست‌ها و برنامه‌های این کمیسیون در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال جاری با محوریت تحقق شعارسال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها" از همکاری و هماهنگی مقامات، ارگان ها و دستگاه‌های نظارتی استان در کاهش و پیشگیری از قاچاق کالا و ارز تقدیر و تشکر کرد.

امیر بنی کریمی به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در این زمینه پرداخت و گفت: اجرای موفق طرح ملی توزیع الکترونیکی فرآورده‌های نفتی در سطح استان با هدف مدیریت و پیشگیری از قاچاق سوخت، شناسایی و توزیع بهینه سوخت در بین مصرف‌کنندگان واقعی و همچنین نظارت بر توزیع از جمله عوامل موثر بر کاهش عرضه خارج از شبکه فراورده‌های نفتی در سطح استان است.

مدیر منطقه فارس تامین و توزیع به موقع سوخت را از رسالت‌های مهم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی دانست و افزود: نظارت بر عملکرد چرخه سوخت‌رسانی، آموزش، انجام بازدیدهای مشترک با سازمان‌های متولی از مصرف‌کنندگان سوخت، شناسایی و مسدود کردن کارت‌های سوخت مهاجر از جمله اقدامات موثر در کاهش 70 درصدی پرونده‌های مطرح شده در کمیته پیشگیری و عرضه خارج از شبکه منطقه است.

وی اقدامات مثبت و موثر انجام شده شرکت در مبارزه با قاچاق در سال گذشته را حاصل تلاش تمام همکاران در ستاد و نواحی شرکت دانست و تقویت، پیشگیری هوشمندانه و رفع چالش‌های موجود در اجرای طرح توزیع الکترونیکی را از اهداف منطقه در راستای مبارزه و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت بیان کرد.

 

جلسه پیشگیری  5
جلسه پیشگیری  4
جلسه پیشگیری  3
جلسه پیشگیری  2

 

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید