پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

نزدیک به یک هزار و 800 خودروی عمومی در منطقه اردبیل رایگان دوگانه‌سوز شد

(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون، نزدیک به یک هزار و 800 خودرو گازسوز شدند و 759 خودروی دیگر نیز در مرحله تائید برای اجرای طرح هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، سیدحجت مدنی در این باره بیان کرد: تاکنون مالکان دو هزار و 555 دستگاه خودرو در سامانه GCR.NIOPDC.IR برای تبدیل به دوگانه‌سو در سطح منطقه  ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد یک هزار و 796 خودرو مشمول طرح شدند.

مدنی با اشاره به کسب رتبه نخست منطقه در جایگزینی مصرف بنزین موتور با سی‌ان‌جی در کشور در سال گذشته، تاکید کرد: این رتبه سبب ایجاد انگیزه هر چه بیشتر مسئولان منطقه شده و امید است با فرهنگ‌سازی و اتخاذ برنامه‌های جدید بتوان برای آینده گام‌های موثری برداشت.

وی تاکید کرد: با توجه به تداوم اجرای طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی، ضروری است مالکان این خودروها هر چه سریعتر با ثبت‌نام در سامانه یاد شده تا زمان تبدیل شدن به دوگانه‌سوز از سهمیه اعتباری برخوردار شوند، در غیر اینصورت از سهمیه اعتباری آنها کاسته شده و مانند خودروهای عادی از سهمیه سوخت برخوردار خواهند شد.

مدیر منطقه اردبیل افزود: اجرای این طرح در سطح منطقه در چهار کارگاه مجاز تبدیل، در شهرستان‌های اردبیل و پارس آباد در حال انجام است.

 

سی ان جی 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید