پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

درسال 99 تحقق یافت؛

توزیع بیش از 15میلیون لیتر سوخت هواپیما در منطقه زاهدان

(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۲۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: در سال 1399 بیش از 15میلیون لیتر سوخت هواپیما از طریق مراکز سوختگیری هواپیمایی منطقه زاهدان به پروازهای داخلی و خارجی عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، ابراهیم پوریزدانی در این باره گفت: بیش از سه هزار پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه‌های زاهدان و زابل در سال 99 صورت گرفته و بالغ بر 15میلیون لیتر سوخت از طریق منطقه در اختیار این پروازها قرار گرفته است.

پوریزدانی افزود: این مقدار سوخت توزیع شده در سال 99، 725 هزار و 627 لیتر بیشتر از مقدار توزیع شده در سال 98 بوده و در مجموع بیش از پنج درصد افزایش را در مقایسه با مدت مشابه سال 98 در بر داشته است.

وی مقدار سوخت هوایی عرضه شده در فرودگاه بین‌المللی زاهدان را در مدت یاد شده بالغ بر 14 میلیون و 380 هزار لیتر اعلام کرد و گفت: این میزان سوخت به دو هزار و 865 هواپیمای ایرانی و خارجی عرضه شده است.

این مقام مسئول همچنین تعداد پروازهای انجام شده در سال 99 در فرودگاه زابل را 172 سورتی برشمرد و از توزیع 785 هزار و 922 لیتر سوخت به این پروازها خبر داد.

مدیر منطقه زاهدان اظهار کرد: با تلاش کارکنان منطقه، سوخت‌رسانی در مراکز سوختگیری هواپیمایی زاهدان و زابل با سرعت، کیفیت مطلوب و بدون وقفه انجام می‌شود و همچنین ذخیره‌سازی لازم وجود دارد و تاکنون هیچ پروازی در این فرودگاه‌ها به دلیل نبود سوخت، تاخیر نداشته است.


سوختگیری

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید